X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne niepoKhalane poczęcie
Odpowiedz

niepoKhalane poczęcie

Oceń ten wątek:
  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 18 maja 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatek nie czytaj ;)

    Bry wieczór
    zauważyłam że nie ma dnia żeby mnie coś nie bolało / nie uwierało o.O

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 18 maja 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już nie cztam ale to co zdążyłam przeczytać mnie przeraziło. gad demet! :( chyba padnę do kolejnego USG (26 maja) :(
    Zouza mam to samo- też mnie codziennie coś boli/uwiera.

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zero. Nic. A okres powinien byc za dwa dni. Na razie mam bezowy sluz.

  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 19 maja 2015, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie do godziny zero jakies 7 dni ..
    mam nadzieje ze przez suplementy nie bede plamić przed a zdarzało się po 3 dni :/

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 19 maja 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatekgagatek wrote:
    ale jestem durna... nie mam żadnych objawów, nawet mnie już sutki nie bolą tylko te kłucia w podbrzuszu i się naczytałam o pustych i wchłaniających jajach płodowych i teraz mam stresa :(

    Nie myśl o tym, nie czytaj, dziewczyny dobrze gadają. Każda ciąża jest inna, a Twoja na pewno będzie obrzydliwie nudna i książkowa :)

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo a u mnie twmperatura sie utrzymuje wrecz nawet minimalnie do gory poszla ale juz bardziej krwawie ale nadal mozna za plamienie to uznac.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli musisz zakładać wkładkę to odhacz kolejny cykl i z głowy :)
    Kolejny cykl - kolejne starcie. Jajo, plemniki, nieśmiała owulacja, zmęczony partner, fazy księżyca, rozdygotane hormony, pozycja na wywinięta łyżeczke - czy to sie kiedyś uda? NEXT WEEK! ONLY ON NIEPOKHALANE POCZĘCIE / takim chamskim amerykańskim akcentem! / :)

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jak już wkładka potrzebna nawet na plamienia to się liczy jako 1dc ?

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TAK!! Zouza -5pkt za nie spijanie mych mądrości!

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uwazam ze jak podpaska to to male krwawienie i nowy cykl a jak wkladka to plamienie. Ale na zewnatrz jeszcze nie wylatywalo.. Zobaczymy jak pozniej bedzie.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli krew jest tylko na papierze, a bielizna jest czysta to jest to plamienie, jeśli przesiąka na wkładkę/podpaskę zaznacza się już nowy cykl. Tak samo kwestia "okresu w nocy" jeśli balangujesz a okres pojawia się po północy to oznaczasz @ dopiero następnego dnia

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrona, ja czytałam że jak krwawienie i podpaska to 1dc a jak plamienie i wkladka to jeszcze stary cykl ..
    bo przecież ja miewałam po 3 - 4 dni plamienia i to było związane z niedomoga ciałka żółtego ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zouza wrote:
    wrona, ja czytałam że jak krwawienie i podpaska to 1dc a jak plamienie i wkladka to jeszcze stary cykl ..
    bo przecież ja miewałam po 3 - 4 dni plamienia i to było związane z niedomoga ciałka żółtego ;)
    Ja tez tak wlasnie czytalam. Nawet nawet tu chyba na owu tak jest napisane.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamić sobie można, ale to kwestia "intensywności" plamienia, jeśli jest tylko przy podcieraniu się to stary cykl, jeśli już brudzi bieliznę to należy uznać za nowy

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo nie wiem. Ja zawsze czytalam ze jesli brudzi wkladke ale jedna wystarcza na caly dzien czyli nie trzeba jej zmieniac to jest plamienie starego cyklu jesli juz jest potrzebna podpaska chociaz jedna to jest delikatne krwawienie nowego cyklu.

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok, tu się nie ma co spierać, to sprawa indywidualna. Ale takie jest uogólnienie, normalnie jeśli plamienie spowodowane jest niedomogą to mimo wszystko jest to lekkie plamienie które nie powinno brudzić bielizny. Jeśli plamienie się wzmaga, nie jest to jeszcze krew a brązowy kremowy śluz to to spokojnie można oznaczyć jako nowy cykl. Ma to tylko znaczenie z punktu określenia terminu poszczególnych badań. Mnie tak to tłumaczył prof w szpitalu, spierać się z internAtem nie będę :)

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ok. Mnie tak mowil moj ginekolog ;p jak pytalam od kiedy mam cykl liczyc ten poptlrzedni. Zapytal tylko czy na jedej wkladce dalam rade. I powiedzial ze od nastpnego dnia mam liczyc. I wtedy tez patrzylam w necie jak to jest. Ale jelsi to jest kwestia jednego dnia to raczej nie ma zbytnio znaczenia. Jesli e czy 4 to juz tak..

  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego mam chyba takie posrane te cykle :D

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jeszcze nie brudze bielizny ale szyjka mega nisko i otwarta wiec pewnie dzis chlusnie ze mnie.

  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri ja sie patrzy - Ty dopiero 2 cykl :D
    i taka młodziutka
    pffff

    ;)

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ