X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niepokojące objawy po @
Odpowiedz

Niepokojące objawy po @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Amikala Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 22 lutego 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    staramy się z mężem o dzidziusia. 12-15 miałam @ - standardowo,dwa dni lekkie plamienie,dwa dni obfite krwawienie. Miesiączka się skończyła,a mnie zaczęły męczyć nudności,mam wrażliwe,obrzmiałe piersi,ciągle śpie, odczuwam suchość pochwy. Nie bardzo wierzę,że po tak obfitej @ była jakakolwiek ciąża,a testu boję się zrobić - raz poroniłam i wiem,że 10 dni po nadal może być pozytywny...Do gin idę dopiero za tydzień. Nie wiem co mam o tym myśleć. Miała tak któraś?

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skoro nie wierzysz testom to jutro zrób betę (hcg) zobaczysz jaki masz wynik. Jeśli pozytywny to w środę powtórz i zobacz czy beta rośnie.

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak zaraz po normalnym okresie objawy ciążowe bo nie kapiszi;)

  • Amikala Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie rozumiem. Okres normalny,obfity,standard. A dzień później ciągłe nudności,przeszkadzają mi zapachy,doszła zgaga. Normalnie bym zignorowała,ale wczoraj tak bolały mmie piersi jak przed @. Nauczyłam się nie nakręcać,bo potem przychodzi rozczarowanie,e to wszystko jest mega dziwne. a moja ginka dostępna dopiero za tydzień...

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym na wszelki wypadk zrobila test .. mi mimo normlanego okresu gin kazal zrobic przy nim test .. tzn mieli w poradni kilka i do kibelka mnie wygonil ze mam zrobic i zobaczymy mimo iz to byl 8 dc..
    wyszedl negatywny zrobil mi usg i okazalo sie ze mimo iz mialam obfita @ to faktycznie bylo widoczne zgrugieie endometrium pogrubione.. wszytsko wskazywalo na bardzo mloda ciaze :)

    niestety okazalo sie ze nie wszytsko sie złuszczylo ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Amikala Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 22 lutego 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... Zrobię test jutro rano,chociaż nadziei nie mam....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to daj znać co i jak.
    Ja już widziałam wykresy gdzie dziewczyny miały normalnie @ a dzidzia się ukryła i potem szok :)

  • Amikala Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 23 lutego 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też o tym słyszałam... dzisiaj 11 godzin w pracy,więc nawet nie miałam kiedy się przetestować... ale mdłości są i piersi nadal bolą...

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 23 lutego 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amikala wrote:
    No właśnie też o tym słyszałam... dzisiaj 11 godzin w pracy,więc nawet nie miałam kiedy się przetestować... ale mdłości są i piersi nadal bolą...
    to zrób jutro II kresek życzę :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz tak miałam. Test mi wyszedł negatywnie więc myslalam że może jakaś torbiel czy coś. Na USG wszystko było ok. To były jakieś wahania hormonów .
    Chyba musisz jednak zrobić ten test!

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • Amikala Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 27 lutego 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I fałszywy alarm... moja zwichrowana psychika chyba szaleje...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ