X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nieregularne starania
Odpowiedz

Nieregularne starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Zaczynając starania wychodziłam z założenia, że nie chcemy się zmuszać do seksu - nasze libido jest raczej małe, ale w okolicach owulacji zawsze coś staramy się podziałać. Natomiast teraz zaczęłam się zastanawiać, czy to jest wystarczające. 6 cykli i nadal nic. Praca zmianowa nie poprawia sytuacji, a jak wiem że już po owu to odpuszczam. Wiem że niektóre z was mają np. Często mężów w delegacji itp, jak to było z waszymi staraniami, czy z takim „trybem” udało się wam zajść w ciążę?

  • Vilka Autorytet
    Postów: 810 446

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2023, 20:49

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ