X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nietypowa sytuacja
Odpowiedz

Nietypowa sytuacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olciax333 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 17 listopada 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Posze do was z taka sprawa, a wiec wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny dzis mialam isc zrobic betę z krwi ale podczas rannego badania szyjki patrzę a tu cyk okres tylko zastanawiam mnie jedna rzecz dlaczego moja szyjka jest twarda i jest wysoko jak zawsze podczas okresu mialam ja bardzo nisko Ktos może wie ? Dodam ze okresy mam regularne 30-32dni a dzis jest moj 27dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2023, 09:32

  • Clausix Autorytet
    Postów: 5269 3170

    Wysłany: 17 listopada 2023, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest wiele opcji ;) po pierwsze krwawienia/plamienia na początku ciąży się zdarzają. Po drugie mogłaś wyłapać testem ciążę biochemiczną i faktycznie dostałaś teraz okres. Ja bym poszła na betę i potem za 2 dni zobaczyć czy przyrasta ;)

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Olciax333 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 17 listopada 2023, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie jestem bardzo zdziwiona ze ten okres dzis dostałam bo od roku nie biore tabletek anty i od tamtej pory prawie zawsze mialam wlasnie okres na 31-32 dzien ale tak jak mówisz zrobie ta betę i w poniedziałek powtórzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2023, 09:37

  • Olciax333 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 17 listopada 2023, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moglabys mi jeszcze wytłumaczmy o co chodzi z ta szyjka? Bo juz zgłupiałam 😅

  • Namisa Autorytet
    Postów: 3463 6993

    Wysłany: 17 listopada 2023, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciax333 wrote:
    A moglabys mi jeszcze wytłumaczmy o co chodzi z ta szyjka? Bo juz zgłupiałam 😅

    Szyjka po zapłodnieniu jest wysoko, długa, twarda i zamknięta - odgradza w ten sposób zarodek od potencjalnych szkodliwych czynników zewnętrznych. Jeśli doszło do zapłodnienia (a skoro test wyszedł pozytywny to najpewniej tak właśnie bylo) to szyjka zachowuje się tak jak powinna się zachowywać w ciąży. Być może to krwawienie to nie jest miesiączka, takie sytuacje w ciąży się zdarzają. Beta i sprawdzenie przyrostu prawdę ci powie. Powodzenia!🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2023, 14:49

    Olciax333 lubi tę wiadomość

    15.06.2023 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3816 2518

    Wysłany: 17 listopada 2023, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciax333 wrote:
    Cześć dziewczyny !
    Posze do was z taka sprawa, a wiec wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny dzis mialam isc zrobic betę z krwi ale podczas rannego badania szyjki patrzę a tu cyk okres tylko zastanawiam mnie jedna rzecz dlaczego moja szyjka jest twarda i jest wysoko jak zawsze podczas okresu mialam ja bardzo nisko Ktos może wie ? Dodam ze okresy mam regularne 30-32dni a dzis jest moj 27dc
    Z beta zrób progesteron, może jest za niski i dlatego krwawisz

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ