X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne niezrozumiałe
Odpowiedz

niezrozumiałe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo halo...wytłumaczcie mi, jak to jest mozliwe, ze jezeli wszytsko jest zdrowotnie ok...ciagle nie mozemy zaciazyc... no przeciez albo tak albo tak;(

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem tak po zlosci jest, jak czegos bardzo chcemy to musimy dlugo na to czekac, ale w koncu sie uda ;)

    kalina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri ja też tego nie rozumiem. gdzieś wyczytałam, że to psychika - denerwujemy się, że nam nie wychodzi, mózg odbiera to jako że jest stres więc nie czas na dziecko ... i kółko się zamyka :)

    anja385, Rucia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glówka do góry a sie napewno uda ;) grunt to nie myslec o tym ;)

    kalina lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psychika kochana :) Bedzie dobrze :*

    kalina lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko zależy od tego co rozumiesz pod pojęciem zdrowotnie wszystko dobrze, może się okazać ze trafisz na lekarza do niczego który nie zleca badań i tu moze być pies pogrzebany...
    napisz jakie robiłaś badania, jakie badania miał robiony Twój facet...
    to sprawdzimy czy lekarz Ci czegoś nie przeoczył ;)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liri wrote:
    halo halo...wytłumaczcie mi, jak to jest mozliwe, ze jezeli wszytsko jest zdrowotnie ok...ciagle nie mozemy zaciazyc... no przeciez albo tak albo tak;(

    Ja też jestem zdrowa, mąż również. Przez prawie półtora roku staraliśmy się o dziecko i nie wychodziło. Okazało się, że mam ciut za niski progesteron. Dostałam duphaston, wystarczył jeden cykl z nim, i zaszłam w ciąże. Poza tym akurat w tym miesiącu zupełnie nie zależało mi na zajściu w ciąże, gdyż czekał mnie zabieg drożności jajowodów. Na badanie już nie pójdę :)

    sylwiunia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczytałam, że masz niedoczynność tarczycy. Może wystarczy się podleczyć i wtedy się uda? Nie można się załamywać. :)

  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochani...wszytsko mamy przebadane... ta moja tarczyca okazała sie błedem laboratorium..dzieki bogu.. ale i tak nie wychodzi:(

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez tego zrozumiec nie moge ale wola Boza

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się nazywa psikus natury!!!:-(

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    liri wrote:
    halo halo...wytłumaczcie mi, jak to jest mozliwe, ze jezeli wszytsko jest zdrowotnie ok...ciagle nie mozemy zaciazyc... no przeciez albo tak albo tak;(

    Ja też jestem zdrowa, mąż również. Przez prawie półtora roku staraliśmy się o dziecko i nie wychodziło. Okazało się, że mam ciut za niski progesteron. Dostałam duphaston, wystarczył jeden cykl z nim, i zaszłam w ciąże. Poza tym akurat w tym miesiącu zupełnie nie zależało mi na zajściu w ciąże, gdyż czekał mnie zabieg drożności jajowodów. Na badanie już nie pójdę :)

    gratuluję :)

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liri, a ile cykli się już staracie?

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 76

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano 5 cykli za nami..znaczy czekam na @.temp spada powoli, takze nawet nadzieji sobie nie robie:(inaczej to sobie wyobrazałam... :(

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    my się staramy podobnie, od 5 m-cy
    spotkałam się nawet z opinią lekarza, że po tak krótkim czasie starań on nie będzie na razie zlecał żadnych badań, bo to podziała na niekorzyść, w sensie psychiki właśnie
    nie łam się, ja wierzę, że nadejdzie ten dzień :) zarówno dla Ciebie jak i dla mnie, tylko staraj sie nie kręcić zbytnio koło tego

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak, obawiam się, że 5 miesięcy to dopiero początek drogi, więc lepiej z góry nastawić się na rok starań. A jak uda się wcześniej to będzie MEGARADOŚĆ :) Tego oczywiście Tobie życzę.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 8 cykl :/ ale to zleciało... ale mam ostatnio lepsze nastawienie i czekam, też na początku sie załamywałam,że nie tak to wszystko miało wyglądać... ale się uspokoiłam i czekam :)

    mauysia lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągłe myślenie o zajściu w ciążę podnosi prolaktynę ,która skutecznie blokuje szanse na zafasolkowanie...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ