Forum Starając się - ogólne Nigdy nie bolą mnie piersi
Odpowiedz

Nigdy nie bolą mnie piersi

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • liska Nowa
  Postów: 5 2

  Wysłany: 2 czerwca 2016, 10:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny,
  Ostatnio zauważyłam u siebie pewną rzecz - nie wiem czy niepokojącą, ale na pewno nie standardową. Otóż zupełnie nie wyczuwam swoich piersi ;) Większość kobiet odczuwa ból czy dyskomfort w trakcie okresu, przed okresem, niektóre nawet podczas jajeczkowania. Ja natomiast nie czuję ich nigdy. Po prostu są. Po długim stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych miałam problemy z hormonami - cykle mi się wydłużyły, różnice miedzy nimi wynosiły czasem nawet ponad 20 dni. Ustabilizowała je dopiero luteina. Niestety nie pamiętam czy przed stosowaniem tabletek pojawiał się u mnie ból piersi. Czy ten brak bólu piersi to objaw który powinien mnie niepokoić czy po prostu już taki mam organizm?

 • lulu_ovufriend Autorytet
  Postów: 364 347

  Wysłany: 2 czerwca 2016, 11:33

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nigdy w życiu nie bolały mnie piersi, obstawiam, że po prostu mamy szczęście ;)

  qdkk3e5e8pqfcpg2.png

  n59ycwa1tmfbsmtq.png
 • liska Nowa
  Postów: 5 2

  Wysłany: 2 czerwca 2016, 11:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nawet w trakcie ciąży, nic? jeżeli tak to naprawdę szczęściary z nas ;))

 • lulu_ovufriend Autorytet
  Postów: 364 347

  Wysłany: 2 czerwca 2016, 12:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Może pod koniec ciąży, jak zaczął się już pokarm gromadzić, no i w trzeciej dobie po porodzie, w trakcie nawału :) ale na to pomaga podłączenie głodnego, małego ssaka ;)

  liska lubi tę wiadomość

  qdkk3e5e8pqfcpg2.png

  n59ycwa1tmfbsmtq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego