Forum Starając się - ogólne Nigdy nie bolą mnie piersi
Odpowiedz

Nigdy nie bolą mnie piersi

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • liska Nowa

Wysłany: 2 czerwca 2016, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Ostatnio zauważyłam u siebie pewną rzecz - nie wiem czy niepokojącą, ale na pewno nie standardową. Otóż zupełnie nie wyczuwam swoich piersi ;) Większość kobiet odczuwa ból czy dyskomfort w trakcie okresu, przed okresem, niektóre nawet podczas jajeczkowania. Ja natomiast nie czuję ich nigdy. Po prostu są. Po długim stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych miałam problemy z hormonami - cykle mi się wydłużyły, różnice miedzy nimi wynosiły czasem nawet ponad 20 dni. Ustabilizowała je dopiero luteina. Niestety nie pamiętam czy przed stosowaniem tabletek pojawiał się u mnie ból piersi. Czy ten brak bólu piersi to objaw który powinien mnie niepokoić czy po prostu już taki mam organizm?

• lulu_ovufriend Autorytet

Wysłany: 2 czerwca 2016, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy w życiu nie bolały mnie piersi, obstawiam, że po prostu mamy szczęście ;)

qdkk3e5e8pqfcpg2.png

n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • liska Nowa

Wysłany: 2 czerwca 2016, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet w trakcie ciąży, nic? jeżeli tak to naprawdę szczęściary z nas ;))

• lulu_ovufriend Autorytet

Wysłany: 2 czerwca 2016, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może pod koniec ciąży, jak zaczął się już pokarm gromadzić, no i w trzeciej dobie po porodzie, w trakcie nawału :) ale na to pomaga podłączenie głodnego, małego ssaka ;)

liska lubi tę wiadomość

qdkk3e5e8pqfcpg2.png

n59ycwa1tmfbsmtq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego