X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nigdy nie bolą mnie piersi
Odpowiedz

Nigdy nie bolą mnie piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • liska Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Ostatnio zauważyłam u siebie pewną rzecz - nie wiem czy niepokojącą, ale na pewno nie standardową. Otóż zupełnie nie wyczuwam swoich piersi ;) Większość kobiet odczuwa ból czy dyskomfort w trakcie okresu, przed okresem, niektóre nawet podczas jajeczkowania. Ja natomiast nie czuję ich nigdy. Po prostu są. Po długim stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych miałam problemy z hormonami - cykle mi się wydłużyły, różnice miedzy nimi wynosiły czasem nawet ponad 20 dni. Ustabilizowała je dopiero luteina. Niestety nie pamiętam czy przed stosowaniem tabletek pojawiał się u mnie ból piersi. Czy ten brak bólu piersi to objaw który powinien mnie niepokoić czy po prostu już taki mam organizm?

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy w życiu nie bolały mnie piersi, obstawiam, że po prostu mamy szczęście ;)

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • liska Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet w trakcie ciąży, nic? jeżeli tak to naprawdę szczęściary z nas ;))

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może pod koniec ciąży, jak zaczął się już pokarm gromadzić, no i w trzeciej dobie po porodzie, w trakcie nawału :) ale na to pomaga podłączenie głodnego, małego ssaka ;)

    liska lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ