Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowa - duphaston
Odpowiedz

Nowa - duphaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mglica Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 19 lipca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim! Jestem nowa na forum, więc nie wiem pod który dział podpiąć mój post.
    Przez 10 lat brałam tabletki antykoncepcyjne, po ich odstawieniu okres nie powrócił przez 2 miesiące. Ginekolog zapisał mi duphaston 2x1 16-25 dzień cyklu i kazał brać przez 3 miesiące.
    Pierwsze dwa cykle było super, wzrosło mi libido i czułam się na prawdę dobrze. 3 cykl - czułam się rozregulowana hormonalnie, wybuchałam złością bez powodu, puchły mi nogi. Ginekolog polecił, żeby zmniejszsyć duphaston na 1 tabletkę dziennie i próbować zachodzić. Wczoraj skończyłam brać ostatnią tabletkę (dziesiątą), był to 25 dzień cyklu. Od rana mam dziwne plamienia? krwawienia? Krew jest jasno czerwona, trochę czuję jajniki. Nie wiem czy to jest miesiączka czy jakieś krwawienie ? Nie bardzo wiem, czy traktować to jako pierwszy dzień nowego cyklu czy czekać parę dni na normalny okres? Będę wdzięczna za pomoc.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 13:21

  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszukiwarka nie działa, więc ciężko znaleźć coś co nas dotyczy albo interesuje. A przekopywać całe forum zajęło by sporo czasu.

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • mglica Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie myślałam, że to u mnie jest problem, bo wpisywałam "duphaston" i zerwo wyników.
    Proszę o wyrozumiałość, bo jestem nowa :)

  • mglica Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 22 lipca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was brała duphaston 2x1 w 16-25c, a potem zmniejszyła dawkę na 1x1?
    Ja mam jakieś plamienie, jajniki mnie bolą :/ czy to możliwe, że za mała dawka progesteronu?

  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 22 lipca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś bierze 3x1 ? Bo wydaje mi się że ginekolog przesadził

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 328

    Wysłany: 22 lipca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore 2x1 przez 10 dni. Proga mam dobrego ale mimo to wprowadzil mi dupka. Ciekawe czy pomoze

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ