X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno będzie badał. Musi sprawdzić czy infekcja jest bardzo zaawansowana. Przepisze tabletki dla Ciebie i męża. Niestety ciepło jest. Nasze płodne dni sprzyjają rozwojowi infekcji, bo mokro. Kup sobie na swędzenie clotrimazolum i sie smaruj. Chyba 5-7zł kosztuje a nawet na podrażnienia jest dobry. Jak nie chcesz iść na razie to sobie tantum rose zaaplikuj i często się podmywaj.

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Dziewczyny mam trochę głupie pytanie. Bo od 2 dni zmagam się z tą infekcją, swędzi mnie strasznie i chyba jutro pójdę do lekarza niech mi coś przepisze...tylko że okres wypada mi na 8.07 i się boję że przyjdzie jutro, choć nie powinien przyjść wcześniej bo robiłam te testy owulacyjne. Chodzi mi o to czy jeśli powiem mu że mam jakąś infekcję i okres to będzie mnie badał? Pytam bo nigdy nie miałam takiej sytuacji
    A nie chce czekac z wizytą tydzień aż minie okres bo zwariuje chyba

    Jak masz infekcje to musisz jak najszybciej przyjść do lekarza. Nie denerwuj się to jest ludzkie, ja tez miałam taką spine ale na szczęście lekarz przełożył wizytę :)

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    A mnie też się czasem znajomi śnią ale jakoś tego nie przeżywam. Chyba że był sen bardzo wyraźny. W ogóle ostatnio myślę o takim przyjacielu wspólnym moim i męża. Ogólnie znamy się chyba 10lat. Razem chodzili na studia. Był z nami po wyniki z bhcg. Ale po ślubie się zmienił. Jego żona też spoko. Ale jak wzięli ślub to się kontakt pogorszył. Tzn z P jest kontakt spoko jak się z reszta przyjaciół spotykamy ale stał się taki mniej dostepny. JAk zapraszam to jego żona wiecznie ma jakąś wymówkę. Albo gdzieś jadą. Albo za późno albo coś innego.
    NA jednym ze spotkań M był sam i troche wypił. Było wporządku ale co wstał to się o mnie ocierał. Aż mu powiedziałam że się zastanawiam czy to jego pasek taki twardy :D Aż się skrępował ale stwierdził że mogę myśleć co chcę. Dobrze że mój też miał w czubie bo mogłoby być niezręcznie :D

    Wow co za znajomy...

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przemywam często rumiankiem i smaruje clotrimazolum ale to nic nie daje. No nic chyba jednak pojdę jutro bo jak pomyśle że przez cały okres mam sie tak męczyć to o boże

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy my się już tyle znamy że on mnie jak kumpla też traktuje a ja go na poważnie nie wzięłam ;] Ale nie powiem że może mi to troche schlebiało :P
    Kiedyś w konwerscji na grupie wspólnej ugadywaliśmy się na oglądanie meczu w pabie. I tak od słowa do słowa dopisałam się do grupy. P stwierdził że nie wie czy będzie miejsce :D a ja jak to ja stwierdziłam że jak nie będzie to mojego nie będę męczyć tylko jego kolana wykorzystał. Lekkie ździwienie było jak jego żona odpisała że Kolana P już są zajęte :D

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia, no wiesz co, ja bym się też zdenerwowała na koleżankę, jakby mi taki tekst o kolanach mojego męża puściła :P xD

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie ja tez bym odpisała takie coś :P

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ona sie nie zdenerwowała :D Jeden kolega z nią gada że musi inne kapcie kupić bo po P są za ciasne :D To takie gadanie w towarzystwie ale w pewnym momencie miałam wątpliwości jak ona to odebrała chociaż tyle lat się znamy. W sumie to na nasze wakacje jak pojechaliśmy do Rabki to ich oboje zaprosilismy bo wiedzielismy ze sie schodza i zejsc nie moga. I na tym weekendzie sie zeszli az za bardzo :P I w sumie chyba 8lat sa ze sobą. Wiemy kto jakie ma teksty i poczucie humoru. Więc nie ma spiny. Chociaż jego żona to się zmieniła po ślubie. Kiedyś wpadali często, wypady wspólne a pozniej jak urodzila to juz nie ma takiego kontaktu a szkoda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 17:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się w ogóle znajomi nie śnią cholercia.. Może po prostu nie mam. Przystojnych heheheh
    Jak już coś to aktorzy cholera, albo w ogóle twarzy nie widzę.

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się przedwczoraj śniło, że miałam intensywny okres - prawie powódź. Cieszyłabym się, jakby się sprawdziło :D

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Przemywam często rumiankiem i smaruje clotrimazolum ale to nic nie daje. No nic chyba jednak pojdę jutro bo jak pomyśle że przez cały okres mam sie tak męczyć to o boże
    Ja mam już na szczęście bardzo Zadko, ale jak mnie ostatnio po antybiotykach złapała to w ciągu paru godzin od dwóch zaswedzeń byłam u lekarza. Ja to bym nie dała rady chodzić nawet dwóch dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem - może po takim stażu jak my mamy to nas nie rusza że ktoś coś głupiego powie. No przecież wiadomo ze nie usiadłabym na jego kolanach, bo mój też by się dziwnie patrzył (za ciężka jestem) :P Po prostu trzeba się znać na sobie i swoich żartach w towrzystwie. Gorzej jak się trafi na kogoś kto nie zna naszej ekipy i będzie wyglądać przy nas wszystkich jakby kijek w tyłek wsadził. ;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    A mnie też się czasem znajomi śnią ale jakoś tego nie przeżywam. Chyba że był sen bardzo wyraźny. W ogóle ostatnio myślę o takim przyjacielu wspólnym moim i męża. Ogólnie znamy się chyba 10lat. Razem chodzili na studia. Był z nami po wyniki z bhcg. Ale po ślubie się zmienił. Jego żona też spoko. Ale jak wzięli ślub to się kontakt pogorszył. Tzn z P jest kontakt spoko jak się z reszta przyjaciół spotykamy ale stał się taki mniej dostepny. JAk zapraszam to jego żona wiecznie ma jakąś wymówkę. Albo gdzieś jadą. Albo za późno albo coś innego.
    NA jednym ze spotkań M był sam i troche wypił. Było wporządku ale co wstał to się o mnie ocierał. Aż mu powiedziałam że się zastanawiam czy to jego pasek taki twardy :D Aż się skrępował ale stwierdził że mogę myśleć co chcę. Dobrze że mój też miał w czubie bo mogłoby być niezręcznie :D
    Nasz kumpel jak wpada sam jest inny jak z dziewczyna tez... Czasami ma tez odchyly takie ale ja mowie podobnie jak ty... Kiedys przyszli we 2... Zrobilam kurczaka a raczej paleczki i inne rzeczy... A ten wypalil jak ja bym chcial zeby moja prZyszła zona tak umiala gotowac i piekla jak ty.. Jego dziewczyna wsciekla caly wieczor haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam oglądać film "Obdarowani", lubie filmy o dzieciach, ogólnie też o problemach z nastolatkami np "Aż do kości" i "cudowny chłopak"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Nasz kumpel jak wpada sam jest inny jak z dziewczyna tez... Czasami ma tez odchyly takie ale ja mowie podobnie jak ty... Kiedys przyszli we 2... Zrobilam kurczaka a raczej paleczki i inne rzeczy... A ten wypalil jak ja bym chcial zeby moja prZyszła zona tak umiala gotowac i piekla jak ty.. Jego dziewczyna wsciekla caly wieczor haha


    Z nieba mi spadasz z tą odpowiedzią, już myślałam ze jestem jebięta i nie powinnam tego pisać :D

    A tak w ogóle ten kolega od kapci (R nie P) to najlepszy wujek mojego Młoedego. Sam zrobił liste z ulubionymi wujkami, super sie dogadują i jakbym mogla wzielabym go na chrzestnego. Ale mój uważa że P się poczuje urażony.

    A wracając do głupich tekstów, kiedyś przyszlo paru znajomych i na szybko zrobiłam lody malinowe. Zachwyty ach i och. Siedzimy jakoś tydzien temu na meczu u jednego też taka grupą i ten od kapci (R) tak przy wszystkich jak mówiliśmy o zdolnościach, wypalił: A Kinga to robi najlepsze lody na świecie, no nikt takich nie robi :D i wszyscy śmiech

    Mama36, Phia, Applejoy lubią tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik mi olej z wiesiołka po tyg brania już poprawił śluz... Ale myślę, że zależy to od kobiety i jej organizmu ;) :*

    Sandersik lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ten nasz ostatnio gadal ze marzy mu sie ciasto kinder country :-) opowiadal ze ta jego mu nie chce zrobic itp... To ja na to ze jak tak chcesz to ci zrobie nastepnym razem :-) i moze mu wymodze jak wpadnie :-) znamy sie kupe lat... Kiedys nawet na impreze za rece sie trzymalismy haha wspomnienia niezle

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Was nadrobić to masakra :P

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Haha ten nasz ostatnio gadal ze marzy mu sie ciasto kinder country :-) opowiadal ze ta jego mu nie chce zrobic itp... To ja na to ze jak tak chcesz to ci zrobie nastepnym razem :-) i moze mu wymodze jak wpadnie :-) znamy sie kupe lat... Kiedys nawet na impreze za rece sie trzymalismy haha wspomnienia niezle
    Będzie stałym bywalcem :D

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Będzie stałym bywalcem :D
    Jest stalym bywalcem hehe
    Na imprezy to tylko ze mna :-)

    Marza89 lubi tę wiadomość

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ