X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 22 lutego 2022, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u Was ??

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 22 lutego 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phio ja rośnie w oczach. Druga ciąża jest dużo szybciej widoczna i w sumie można sądzić ze jest dalej niż w rzeczywistości. Mecze się z cukrzyca ciążowa i dieta. Ciągle zapominam a to zmierzyć cukier a to zmierzyć ciśnienie. Młody chodzi do żłobka regularnie przynosi jakieś wirusy więc łapie wszystko od niego. Obecnie straciłam głos a ten mały gremlin śmieje się jak do niego mówię 😉 jednym słowem ciekawie ale bez szału.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 23 lutego 2022, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis
    To dobrze, że rośniesz.
    No z kogoś musi się młody śmiać. Pewnie głos to masz ekstra :) Ehh.. tylko pozazdrościć tego.
    Zdrówka dla Was :*

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 29 kwietnia 2022, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niestety nieco mniej optymistycznie. Filipek jest objety terapia SI i jestesmy w trakcie diagnozy by potwierdzić lub wykluczyć spectrum autyzmu 😭

    I dziś 30.04 więc mamy 3 latka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2022, 09:05

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 2 maja 2022, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wszystkiego co najlepsze dla młodego :*

    Nobis
    A ty jak tam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2022, 12:08

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 2 maja 2022, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się Phio turlam i czekam aż przyjdzie czas. Już coraz ciężej mi ale nie ma wyjścia trzeba ten okres przetrwać. Najgorsze są noce i ból kręgosłupa. W międzyczasie idziemy na komunię więc będę musiała przymierzyć sukienkę i ewentualnie pojechać na zakupy.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 3 maja 2022, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh...
    Ból znam ale z innej strony.
    Ja totalnie nie mogę spać na prawej stronie. Mam później taki ból że ani się przekręcić ani spać. Mój gada że stękam jak się przekręcam na drugi bok. Na dodatek jak wstanę to strasznie kłuje mnie w biodrze. Jak rozchodze to jest w miarę okej ale nie zawsze się to udaje.

    Ten rok to dla mnie jakieś fatum ....
    Pogrzeb, zabieg i kiepskie wiadomości, problemy które gonią kolejne.

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 9 lipca 2023, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od roku cisza o.O
    co u was kochane?

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 9 lipca 2023, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas same wyzwania. Synek ma już praktycznie 3 lata córka niedawno skończyła rok. Właśnie skończyliśmy przygodę z naborami do przedszkola i żłobka. Od tygodnia córka zaczęła adaptacje więc jest "ciekawie".

    Daffi lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 16 lipca 2023, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    U nas same wyzwania. Synek ma już praktycznie 3 lata córka niedawno skończyła rok. Właśnie skończyliśmy przygodę z naborami do przedszkola i żłobka. Od tygodnia córka zaczęła adaptacje więc jest "ciekawie".
    wazne ze dajecie rade:) ale juz ci dzieciaczki wyrosly.
    my ciagle w terapii i jak to bywa raz lepiej raz gorzej.. jak cos idziemy do przodu to inne sie psuje. wydalam majatek na badania bo na NFZ ciezko sie doprosic.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • OvuFriend

    Wysłany: 18 lipca 2023, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Mamy dla Was darmowe vouchery na badania hormonalne. Pakiet obejmuje badania z krwi: DHEA, SHBG, TESTOSTERON, ANDROSTENDION. Badania można wykonać w wybranym punkcie Diagnostyki w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

    Zgłoś się, jeśli:
    - występują u Ciebie bezowulacyjne cykle i/lub zaburzenia miesiączkowania na przykład zbyt częste lub rzadkie miesiączki - w odstępach większych niż 35 dni lub mniejszych niż 21,
    - obserwujesz u siebie nadmierne owłosienie okolic twarzy (tak zwany “męski zarost”), brodawek sutkowych, pachwin czy pleców,
    - zauważyłaś pogorszenie się stanu cery - trądzik (szczególnie w okolicach żuchwy), przetłuszczanie się skóry i włosów, wypadanie włosów i łysienie typu męskiego (w postaci “zakoli"),
    - korzystasz z aplikacji OvuFriend lub jesteś chętna, żeby zacząć. ;)
    - nie stosujesz antykoncepcji / nie jesteś w ciąży / nie karmisz piersią.

    Jeśli doświadczasz któregoś z wyżej wymienionych objawów, napisz wiadomość na [email protected] w tytule wpisując “Badania hormonalne1”.

    Pula voucherów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. :)

    P.S. Masz zdiagnozowane PCOS? A może wykonywałaś już badania w kierunku diagnozy, ale nie potwierdziła się? Jeśli posiadasz wyniki badań, zgłoś się do nas i otrzymaj darmowy abonament Premium do aplikacji OvuFriend. Napisz do nas na: [email protected] w tytule wpisując “PCOS”.

    Jeśli już się do nas zgłosiłaś i wykonywałaś / przesyłałaś powyższe badania, zignoruj ten post.

‹‹ 1163 1164 1165 1166 1167
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ