X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 1 marca 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj jestem w rozsypce. Nawet nie wyobrażałam sobie ze moze byc tak ciezko zostawic dziecko w zlobku. Serce pękło mi na milion kawałków. On tak plakal.. spojrzenie mówiło " mamo dlaczego mi to robisz"!
    Był tylko 2 godz... Odebralam go zaplakanego, spuchniętego od płaczu i tak zaszlochanego ze jeszcze w drodze do domu plakal tak nagle gdy mu się przypominało.nie wiem czy dam radę długo tak.. daje sobie ten tydzien, i dla meza przyszły.. z tata moze bedzie mu lzej.. jesli nie to rezygnuje. Nie pojde do pracy i bede siedziec w domu.


    Chasia niedawno chwalilas się ciąża a juz synek ma 3 mce???! Szok. Gratulacje ogromne. Jak wrazenia z drugiego porodu?

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 2 marca 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko ale mi teraz wstyd :( :P Serio Wam nie pisałam??
    Przepraszam :(
    Ciąża z drugim maluszkiem była dla mnie że tak powiem cięższa i poród jeszcze gorszy...
    Tak Jak Oliś maluszek uznał że nie bedzie czekał do daty porodu a gdzie tam :P
    Ja to mam perypetie porodowe :P
    Oliwierek urodził sie w skończonym 37tc czyli ciąża donoszona po odejsciu wód bez akcji porodowej skonczylo sie po cały dniu skurczy cesarskim cięciem :P Był malusi ważył tylko 2680g.
    A młodszy Oskarek to dał czadu dopiero :P Jego poród trwał tydzień :P
    Trafiłam do szpitala w nocy z pon na wt ze skurczami co 4min był to 36tc dostałam magnez na zatrzymanie skurczy i na oddział w czwartek lekarz pozwolil mi wrocic do domu (bo troche go okłamałam że lepiej sie czuje skurcze byly dalej ale juz nie takie mocne) ale bez kroplowki z magnezu bylo gorzej i w piatek wieczorem pojechałam do mojego lekarza żeby sprawdził czy jest ok bo jednak boli. Okazało sie że skróciłą mi sie szyjka na 1cm i od razu do szpitala. Wtedy mega bole kroplowka juz nic nie dawała bili mi zastrzyki z relanium i nospe żeby tylko zatrzymac akcję porodową chociaz do poniedziałku by ciąża była donoszona.
    W nocy z soboty na niedziele dostałam mega skurczy to już był jeden mega skurcz który się nie kończył.
    Zabrali mnie na porodówkę (gdzie przez ten tydzien trafiałam prawie każdej nocy) no i tam mnie zostawili na noc by monitorować skurcze rano ok 7 sie troche uspokoiło ale... poczułam że odeszły mi wody :P
    A że pierwszy poród skonczył się cc to drugi tez miał sie tak skonczyc ze względu na zły stan blizny po cc dlatego od razu brali mnie na stól i o 9:05 Oskarek juz był zemną :)
    Co najlepsze Jest wcześniakiem bo zabrakło mu 1 dnia do ciązy donoszonej a urodził się z wagą 3500g :P
    Miał juz za mało miejsca w brzuszku bo ja jestem drobniutka i po prostu powiedział dość ide do Was :)
    Co przecierpiałam to moje :) najważniejsze że zdrowy jak rybka <3
    Tym oto sposobem mam dzieci rok po roku :P Ale różnica wieku miedzy nimi to niecale 2 lata :P

    Ale sie rozpisałam :P
    Tak nam minęły już 3 miesiące :P
    A Oliwierek ma już 2 latka jak ten czas leci <3

    Dziękuję Wam dziewczyny za gratulacje <3 i trzymam kciuksy za Was <3

    Daffi lubi tę wiadomość

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 2 marca 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Ja dzisiaj jestem w rozsypce. Nawet nie wyobrażałam sobie ze moze byc tak ciezko zostawic dziecko w zlobku. Serce pękło mi na milion kawałków. On tak plakal.. spojrzenie mówiło " mamo dlaczego mi to robisz"!
    Był tylko 2 godz... Odebralam go zaplakanego, spuchniętego od płaczu i tak zaszlochanego ze jeszcze w drodze do domu plakal tak nagle gdy mu się przypominało.nie wiem czy dam radę długo tak.. daje sobie ten tydzien, i dla meza przyszły.. z tata moze bedzie mu lzej.. jesli nie to rezygnuje. Nie pojde do pracy i bede siedziec w domu.


    Chasia niedawno chwalilas się ciąża a juz synek ma 3 mce???! Szok. Gratulacje ogromne. Jak wrazenia z drugiego porodu?

    Daffi wyobrażam sobie co czułas .. ja z tego względu zaszłam w 2 ciąże :P Za rok Oliś pojdzie do przedszkola mam nadzieje ze obedzie sie bez łez...

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 2 marca 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Chasia
    Czy ja dobrze zrozumiałam??
    Ty już urodziłaś 2 maluszka??

    Czemu się nie pochwaliłaś 😁 ucałuj maluszki 🥰😘

    Dobra dobra która następna żeby się odezwać🥰 czekamy 😁


    Dziękuję ucałuję <3
    A Phia jak u Ciebie :*??

    Phiczek lubi tę wiadomość

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 2 marca 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia
    Nie wiem czemu ale cały czas myślałam że jeszcze nie urodziłaś hehe wręcz byłam przekonana o tym 🤣🤣
    Czas leci tak strasznie, że nie macie pojęcia.
    Przecież dopiero pisałaś że zaszlaś w 2 ciążę, a tu już kolejny Chasiorek na świecie 😁😁

    Daffi
    Mam nadzieję że młody się zaklimatyzuje i z dnia na dzień będzie Wam lżej. Trzymam kciuki 😘

    Daffi lubi tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 2 marca 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Daffi wyobrażam sobie co czułas .. ja z tego względu zaszłam w 2 ciąże :P Za rok Oliś pojdzie do przedszkola mam nadzieje ze obedzie sie bez łez...
    Dzis bylo lepiej.. płakał.. przyslaly mi Panie zdjęcia że podjął się zabawy.. ale oczka czerwone, mokre i zapuchnięte. Aczkolwiek inne dzieci dzis tez juz byly mniej płaczące.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 2 marca 2021, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Dziękuję ucałuję <3
    A Phia jak u Ciebie :*??
    Jakoś leci, ale bardzo szybko 😊
    Odpuściłam starania na jakiś czas. Na dobry rok. Niedawno poszłam do jednego lekarza (z polecenia bo niby taki dobry), który mnie do wszystkiego bardzo zniechęcił (szkoda było kasy tylko). No, a teraz poszłam do kolejnego. Narazie mnie do siebie przekonała, zresztą jej mąż też.

    Czekam na histeroskopie.
    Plan jest, a zobaczymy co dalej z tym

    Daffi lubi tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwazniejsze ze plan jest <3 mocno trzymam za Ciebie kciuki <3 Wierzę że też wkońcu przytulisz swoje maleństwo <3

    Phiczek lubi tę wiadomość

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo :) meldujemy się po roczku i z umiejętnością chodzenia, chociaż jeszcze często Patryk chodzi za jeden palec z kimś do towarzystwa ;) mnie już się skończył macierzyński, ale jeszcze nie poszłam do pracy, niestety do starej pracy nie miałam powrotu... :( Mieszkamy już 6 miesięcy na swoim, ale dalej mamy sporo do zrobienia jeśli chodzi o teren wokół czy poddasze. Patryk jest typowym uparciuchem i bardzo pogodnym dzieckiem, które wszędzie musi zajrzeć. Od nowego roku mamy trochę zmartwień związanych z jego oczkami (genetyka/uszkodzenie z okresu płodowego), ale jesteśmy pod opieką specjalistów i póki co nosi urocze okularki i rozwija się prawidłowo. Nie było mnie dłuższą chwilę, ale ciągle do Was wracam myślami i wysyłam pozytywną energię:*

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 12 maja 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikow
    Uparciuch hehe... Pewnie po tatusiu 🤣
    Zdrówka dla małego 😘


    madzikow lubi tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8748 7582

    Wysłany: 18 maja 2021, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduje, że mam córkę, urodzona 14.04 w 40 tyg przez cc, 2560g i 52 cm miłości.

    U nas poród to dopiero był koszmar więc nawet nie opisuje. Najgorsze w tym wszystkim i tak to, że mała musiała stoczyć ogromną walkę o życie od samego początku. Zaczęło się w brzuchu, a poród i pierwsze dni też dały nam w kość. Teraz modlimy się żeby była zdrowa i wszytko było dobrze ale wydaje się całkiem normalnym płaczącym bobasem, który od czasu do czasu pięknie uśmiecha się do cycka 😍😍
    Kocham nad życie! Nie wiedziałam, że istnieją takie pokłady miłości 💜
    Całuję Was wszystkie cioteczki!

    Nobis, Phiczek, madzikow, Daffi lubią tę wiadomość

    😭 czekam na poprawę wyników
    06.2024 FET 8a❌😔 anemia
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/❄️8a, 3bb,4ab,4ba,8a

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 26 maja 2021, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Moje Kochane
    Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Matki
    Oby kolejne dni były tak samo szczęśliwe jak dzisiejszy dzień
    życzy Ciotka 😍

    A co tam u Was??

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 28 maja 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nic nowego. W lipcu syn idzie do żłobka ja wracam do pracy. Musieliśmy poszukać prywatnego żłobka bo do państwowego lub dofinansowego nie miał szans. Jest odpowiednio 100, 38 i 39 na miejsca w grupie 23, 8 i 9. Prywatny żłobek ma akurat przerwę urlopową i syn będzie 2 tyg, 2 tyg przerwy i dopiero potem normalnie działa więc będzie mnie czekać dwukrotna adaptacja pewnie

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 29 maja 2021, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana może nie będzie tak źle z aklimatyzacją 😘
    Trzymam kciuki ✊

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas sie trochę działo..
    Mlody sie bie zaklimatyzowal w zlobku wręcz przeciwnie doszlo do tego ze bal sie gdziekolwiek wejsc kazde pomieszczenie traktowal jak zlobek i paniczny płacz. 11maja zakończyliśmy przygode ze zlobkiem.
    Wrocilo moje fantastyczne wesole dziecko.

    Ewa gratuluje! Alez cudnie! Same kwietniowe maluszki 😁😁 duzo zdrowka wam życzę!

    Ja właśnie jestem po ciąży biochemicznej... Niby sie nie staralismy, nie moglam sie zbytnio do tej mysli przyzwyczaić (ze bedzie 3 dziecko) i po kilku dniach bach zaczęłam krwawic więc dupa i teraz mi smutno.

    Babeczki samych pomyslnosci dla was.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi
    Oj biedna. Tak mi przykro 😞

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, długo mnie tu nie było, i długo by opowiadać co się działo wiec napisze króciutko: jestem już po rozwodzie.
    Ewcia, śledziłam Wasza historie cały czas, i teraz w wolnej chwili bardzo, ale to bardzo Ci gratuluje córeczki <3
    madzikow serio? To już roczek? Kiedy to zleciało...
    Chasia już i Twój drugi brzdąc całkiem spory...
    Nobis - powrót do pracy, jej.... mam nadzieje ze wszystko pójdzie po Twojej myśli.
    Daffi szkoda ze musieliście zrezygnować ze żłobka ale szczęście dziecka ważniejsze, i przykro mi z powodu biochemu :(
    Phia za Ciebie kciuki ✊ widziałam ze walka trwa :)

    Pozdrowienia dla Was wszystkich :)

    Phiczek, Daffi lubią tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 29 czerwca 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi mam nadzieję ze Twoje życiowe zawirowania Cię umocniły i że jesteś "szczesliwsza" niż przedtem. Bardzo mi przykro że musiałaś przez to przejść.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1724 1233

    Wysłany: 18 lipca 2021, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się pochwale, ze 16.07 w 35+2 tygodniu ciąży na swiat przyszedł niespodziewanie nasz Mały Mikołaj.

    Phiczek, Nobis, Daffi lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 18 lipca 2021, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaJaaa wrote:
    A ja się pochwale, ze 16.07 w 35+2 tygodniu ciąży na swiat przyszedł niespodziewanie nasz Mały Mikołaj.
    Jeszcze raz Gratulacje 😍

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
‹‹ 1163 1164 1165 1166 1167
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ