Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Daffi Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 23:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Dziewczyny !!!

Co tam u Was??
    Jak zdróweczka??

Ciocia Phia całuje wszystkie maluszki😍
    Hej kochana 😘
    Nie zagladam codziennie ale staram sie od czasu do czasu zajrzec.
    Czekam dziewczynki na was i kibicuje.

Abi słońce mam nadzieję że sie odezwiesz! Czekam na to z utęsknieniem.

U nas w sumie wszystko ok.
    Mały jutro rusza 1szy dzień do żłobka.. ogromny to dla mnie stres bo maly boi się obcych, jest tak ze mna zwiazany i placze gdy odchodzę.. jutro bedziemy płakać razem.. a moze mnie zaskoczy.
    Czasem nachodza mnie mysli o 3 dziecku ale tak przywalilam na wadze ze najpierw musze to uporządkować.
    Sciskam was dziewczyny. I nie zostawie was!

SWnMp2.png
    30.04.2019 (41+2) Filipek - 4500g/56cm
    10 pkt. Apgar, CC
  • Phiczek Autorytet

Wysłany: 1 marca, 08:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz dziewczyny ciut więcej zaglądać.
    Nie ładnie Nas tak zaniedbywać 🤣

Wszystkie czekamy na Abi.

* cykl - już nawet nie liczę
    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * palmienia w środku cyklu
  • Chasia Autorytet

Wysłany: 1 marca, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaglądam do Was regularnie <3
    Trzymam MOCNO kciuki za Was! <3
    Phia za Ciebie najmocniej i czekam na te Twoje 2 krechy <3

Ewa a Twoj pamietnik czytam zawsze z zapartym tchem <3 Juz nie mogę sie doczekac jak pokażesz Nam ta małą wojowniczkę <3

Mnie opieka nad dwoma moimi maluszkami pochłonęła na amen :P Jakoś daje rade :P Ale wieczorem padam na twarz <3 Ale KOCHAM ich nad życie <3

Pozdrawiam Was Dziewczynki <3

mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Phiczek Autorytet

Wysłany: 1 marca, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia
    Czy ja dobrze zrozumiałam??
    Ty już urodziłaś 2 maluszka??

Czemu się nie pochwaliłaś 😁 ucałuj maluszki 🥰😘

Dobra dobra która następna żeby się odezwać🥰 czekamy 😁

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca, 16:48

* IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
  • Daffi Autorytet

Wysłany: 1 marca, 18:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj jestem w rozsypce. Nawet nie wyobrażałam sobie ze moze byc tak ciezko zostawic dziecko w zlobku. Serce pękło mi na milion kawałków. On tak plakal.. spojrzenie mówiło " mamo dlaczego mi to robisz"!
    Był tylko 2 godz... Odebralam go zaplakanego, spuchniętego od płaczu i tak zaszlochanego ze jeszcze w drodze do domu plakal tak nagle gdy mu się przypominało.nie wiem czy dam radę długo tak.. daje sobie ten tydzien, i dla meza przyszły.. z tata moze bedzie mu lzej.. jesli nie to rezygnuje. Nie pojde do pracy i bede siedziec w domu.

Chasia niedawno chwalilas się ciąża a juz synek ma 3 mce???! Szok. Gratulacje ogromne. Jak wrazenia z drugiego porodu?

SWnMp2.png
    10 pkt. Apgar, CC
  • Chasia Autorytet

Wysłany: 2 marca, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko ale mi teraz wstyd :( :P Serio Wam nie pisałam??
    Przepraszam :(
    Ciąża z drugim maluszkiem była dla mnie że tak powiem cięższa i poród jeszcze gorszy...
    Tak Jak Oliś maluszek uznał że nie bedzie czekał do daty porodu a gdzie tam :P
    Ja to mam perypetie porodowe :P
    Oliwierek urodził sie w skończonym 37tc czyli ciąża donoszona po odejsciu wód bez akcji porodowej skonczylo sie po cały dniu skurczy cesarskim cięciem :P Był malusi ważył tylko 2680g.
    A młodszy Oskarek to dał czadu dopiero :P Jego poród trwał tydzień :P
    Trafiłam do szpitala w nocy z pon na wt ze skurczami co 4min był to 36tc dostałam magnez na zatrzymanie skurczy i na oddział w czwartek lekarz pozwolil mi wrocic do domu (bo troche go okłamałam że lepiej sie czuje skurcze byly dalej ale juz nie takie mocne) ale bez kroplowki z magnezu bylo gorzej i w piatek wieczorem pojechałam do mojego lekarza żeby sprawdził czy jest ok bo jednak boli. Okazało sie że skróciłą mi sie szyjka na 1cm i od razu do szpitala. Wtedy mega bole kroplowka juz nic nie dawała bili mi zastrzyki z relanium i nospe żeby tylko zatrzymac akcję porodową chociaz do poniedziałku by ciąża była donoszona.
    W nocy z soboty na niedziele dostałam mega skurczy to już był jeden mega skurcz który się nie kończył.
    Zabrali mnie na porodówkę (gdzie przez ten tydzien trafiałam prawie każdej nocy) no i tam mnie zostawili na noc by monitorować skurcze rano ok 7 sie troche uspokoiło ale... poczułam że odeszły mi wody :P
    A że pierwszy poród skonczył się cc to drugi tez miał sie tak skonczyc ze względu na zły stan blizny po cc dlatego od razu brali mnie na stól i o 9:05 Oskarek juz był zemną :)
    Co najlepsze Jest wcześniakiem bo zabrakło mu 1 dnia do ciązy donoszonej a urodził się z wagą 3500g :P
    Miał juz za mało miejsca w brzuszku bo ja jestem drobniutka i po prostu powiedział dość ide do Was :)
    Co przecierpiałam to moje :) najważniejsze że zdrowy jak rybka <3
    Tym oto sposobem mam dzieci rok po roku :P Ale różnica wieku miedzy nimi to niecale 2 lata :P

Ale sie rozpisałam :P
    Tak nam minęły już 3 miesiące :P
    A Oliwierek ma już 2 latka jak ten czas leci <3

Dziękuję Wam dziewczyny za gratulacje <3 i trzymam kciuksy za Was <3

Daffi lubi tę wiadomość

mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Chasia Autorytet

Wysłany: 2 marca, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Ja dzisiaj jestem w rozsypce. Nawet nie wyobrażałam sobie ze moze byc tak ciezko zostawic dziecko w zlobku. Serce pękło mi na milion kawałków. On tak plakal.. spojrzenie mówiło " mamo dlaczego mi to robisz"!
    Był tylko 2 godz... Odebralam go zaplakanego, spuchniętego od płaczu i tak zaszlochanego ze jeszcze w drodze do domu plakal tak nagle gdy mu się przypominało.nie wiem czy dam radę długo tak.. daje sobie ten tydzien, i dla meza przyszły.. z tata moze bedzie mu lzej.. jesli nie to rezygnuje. Nie pojde do pracy i bede siedziec w domu.

Chasia niedawno chwalilas się ciąża a juz synek ma 3 mce???! Szok. Gratulacje ogromne. Jak wrazenia z drugiego porodu?

Daffi wyobrażam sobie co czułas .. ja z tego względu zaszłam w 2 ciąże :P Za rok Oliś pojdzie do przedszkola mam nadzieje ze obedzie sie bez łez...

mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Chasia Autorytet

Wysłany: 2 marca, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Chasia
    Czy ja dobrze zrozumiałam??
    Ty już urodziłaś 2 maluszka??

Czemu się nie pochwaliłaś 😁 ucałuj maluszki 🥰😘

Dobra dobra która następna żeby się odezwać🥰 czekamy 😁

Dziękuję ucałuję <3
    A Phia jak u Ciebie :*??

Phiczek lubi tę wiadomość

mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Phiczek Autorytet

Wysłany: 2 marca, 13:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia
    Nie wiem czemu ale cały czas myślałam że jeszcze nie urodziłaś hehe wręcz byłam przekonana o tym 🤣🤣
    Czas leci tak strasznie, że nie macie pojęcia.
    Przecież dopiero pisałaś że zaszlaś w 2 ciążę, a tu już kolejny Chasiorek na świecie 😁😁

Daffi
    Mam nadzieję że młody się zaklimatyzuje i z dnia na dzień będzie Wam lżej. Trzymam kciuki 😘

Daffi lubi tę wiadomość

* IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
  • Daffi Autorytet

Wysłany: 2 marca, 14:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Daffi wyobrażam sobie co czułas .. ja z tego względu zaszłam w 2 ciąże :P Za rok Oliś pojdzie do przedszkola mam nadzieje ze obedzie sie bez łez...
    Dzis bylo lepiej.. płakał.. przyslaly mi Panie zdjęcia że podjął się zabawy.. ale oczka czerwone, mokre i zapuchnięte. Aczkolwiek inne dzieci dzis tez juz byly mniej płaczące.

SWnMp2.png
    10 pkt. Apgar, CC
  • Phiczek Autorytet

Wysłany: 2 marca, 14:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Dziękuję ucałuję <3
    A Phia jak u Ciebie :*??
    Jakoś leci, ale bardzo szybko 😊
    Odpuściłam starania na jakiś czas. Na dobry rok. Niedawno poszłam do jednego lekarza (z polecenia bo niby taki dobry), który mnie do wszystkiego bardzo zniechęcił (szkoda było kasy tylko). No, a teraz poszłam do kolejnego. Narazie mnie do siebie przekonała, zresztą jej mąż też.

Czekam na histeroskopie.
    Plan jest, a zobaczymy co dalej z tym

Daffi lubi tę wiadomość

* IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
  • Chasia Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwazniejsze ze plan jest <3 mocno trzymam za Ciebie kciuki <3 Wierzę że też wkońcu przytulisz swoje maleństwo <3

Phiczek lubi tę wiadomość

mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
‹‹ 1161 1162 1163 1164 1165
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego