Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 9 czerwca, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, długo mnie tu nie było, i długo by opowiadać co się działo wiec napisze króciutko: jestem już po rozwodzie.
    Ewcia, śledziłam Wasza historie cały czas, i teraz w wolnej chwili bardzo, ale to bardzo Ci gratuluje córeczki <3
    madzikow serio? To już roczek? Kiedy to zleciało...
    Chasia już i Twój drugi brzdąc całkiem spory...
    Nobis - powrót do pracy, jej.... mam nadzieje ze wszystko pójdzie po Twojej myśli.
    Daffi szkoda ze musieliście zrezygnować ze żłobka ale szczęście dziecka ważniejsze, i przykro mi z powodu biochemu :(
    Phia za Ciebie kciuki ✊ widziałam ze walka trwa :)

Pozdrowienia dla Was wszystkich :)

Phiczek, Daffi lubią tę wiadomość

• Daffi Autorytet

Wysłany: 29 czerwca, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi mam nadzieję ze Twoje życiowe zawirowania Cię umocniły i że jesteś "szczesliwsza" niż przedtem. Bardzo mi przykro że musiałaś przez to przejść.

SWnMp2.png
    30.04.2019 (41+2) Filipek - 4500g/56cm
    10 pkt. Apgar, CC
  • NowaJaaa Autorytet

Wysłany: 18 lipca, 04:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się pochwale, ze 16.07 w 35+2 tygodniu ciąży na swiat przyszedł niespodziewanie nasz Mały Mikołaj.

Phiczek, Nobis lubią tę wiadomość

Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    Nasz Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

16ud3e3kic3bs405.png
  • Phiczek Autorytet

Wysłany: 18 lipca, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaJaaa wrote:
    A ja się pochwale, ze 16.07 w 35+2 tygodniu ciąży na swiat przyszedł niespodziewanie nasz Mały Mikołaj.
    Jeszcze raz Gratulacje 😍

* cykl - już nawet nie liczę
    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * palmienia w środku cyklu
‹‹ 1162 1163 1164 1165 1166
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego