Forum Starając się - ogólne O co zapytać ginekologa?
Odpowiedz

O co zapytać ginekologa?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2014, 14:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w piątek mam wizytę u ginekologa, chciałabym Was zapytać czy powinnam mu zasugerować badania hormonów czy on sam może zauważyć, że coś jest nie tak w trakcie badania.
    Mam pytanie również do dziewczyn z endometriozą, w jaki sposób została ona u Was wykryta? Czy lekarz podczas rozmowy z Wami stwierdził, że coś jest nie tak? Czy może podczas badania? A może same to zasugerowałyście?
    Pytam dlatego, że nie wiem czy mam go od razu o to pytać? Nie chcę żeby pomyślał, że wyszukuję u siebie jakieś problemy jak mówiła mi moja poprzednia ginka i na wszystko odpowiadała "to jest normalne"

ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 sierpnia 2014, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz powinien przeprowadzic wywiad, jak dlugo sie staracie itd itd i w zwiazku z tym wyslac na badania, glukoza, insulina, progesteron, prolaktyna itd itd

Isia93 lubi tę wiadomość

• Isia93 Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2014, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Aszko;)

ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • OvuFriend

Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu. (reklama)

• lussy Koleżanka

Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze Ci powiem to wszystko zalezy od lekarza. Niektorzy nie lubia sugestii. Ja prawdopodobnie przyszlabym na wizyte juz z kompletem badan. Jest to troche problematyczne bo wiele z nich robi sie tylko w okreslonych dniach ale wszystki da sie zorganizowac. Pozdrawiam :)

Isia93 lubi tę wiadomość

Lussy
    ☆☆☆☆☆☆☆☆ cykl starań :) a ile przedemną???
    a5vefhq.png

hvr5rsu.png

ovufrien
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego