X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O co zapytać ginekologa?
Odpowiedz

O co zapytać ginekologa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w piątek mam wizytę u ginekologa, chciałabym Was zapytać czy powinnam mu zasugerować badania hormonów czy on sam może zauważyć, że coś jest nie tak w trakcie badania.
    Mam pytanie również do dziewczyn z endometriozą, w jaki sposób została ona u Was wykryta? Czy lekarz podczas rozmowy z Wami stwierdził, że coś jest nie tak? Czy może podczas badania? A może same to zasugerowałyście?
    Pytam dlatego, że nie wiem czy mam go od razu o to pytać? Nie chcę żeby pomyślał, że wyszukuję u siebie jakieś problemy jak mówiła mi moja poprzednia ginka i na wszystko odpowiadała "to jest normalne"


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz powinien przeprowadzic wywiad, jak dlugo sie staracie itd itd i w zwiazku z tym wyslac na badania, glukoza, insulina, progesteron, prolaktyna itd itd

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Aszko;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • OvuFriend

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu. (reklama)

  • lussy Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze Ci powiem to wszystko zalezy od lekarza. Niektorzy nie lubia sugestii. Ja prawdopodobnie przyszlabym na wizyte juz z kompletem badan. Jest to troche problematyczne bo wiele z nich robi sie tylko w okreslonych dniach ale wszystki da sie zorganizowac. Pozdrawiam :)

    Isia93 lubi tę wiadomość

    Lussy
    ☆☆☆☆☆☆☆☆ cykl starań :) a ile przedemną???
    a5vefhq.png

    hvr5rsu.png

    ovufrien
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ