X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Objawy ciazy, po poprzedniej ciazy biochemicznej. Wspomozcie rada Kochane...
Odpowiedz

Objawy ciazy, po poprzedniej ciazy biochemicznej. Wspomozcie rada Kochane...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monia2017 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pierwsze pytanie to kiedy po cb udalo Wam sie szczesliwie zajsc w kolejna ciaze?
    Drugie dotyczy jej wczesnych objawów. Czy byly podobne jak przy ciazy biochemicznej czy trochw sie roznily ? Jak to bylo u Was ?

    U mnie poprzedni cykl cb . Objawy na kilka dni przed terminem @ :
    -sennosc
    -rwanie piersi po bokach
    - bol piersi w trakcie zbiegania po schodach
    -sluz bialy z domieszka ciagnacego jak przy owu,
    -odrzucenie od jedzenia,
    -bol brzucha jak na @ kilka dni przed
    -31 dc test pozytywny z druga bledsza kreseczka.

    Teraz jestem w 27 dc i nie wiem kiedy powinna przyjsc @, jesli wierzyc testom owu to byly pozytywne w 17,18,19 dc. Wiec teoretycznie @ powinna przyjsc po 31/32 no gora 33 dniach.
    Staranka byla praktycznie codziennie. Choc staram sie nie nastawiac na ciaze to jednak kobiecy instynkt i natura robia swoje. Jesli jednak mialabym patrzec na objawy to raczej juz spisalam ten cykl na straty jako nieudany z brakiem ciazy. Objawy jakie mam teraz to...no wlasnie wydaje mi sie ze nie mam praktycznie zadnych z tych ktore mialam miesiac temu. Jedynie co to podbrzusze i krzyz id kilku dni bola ale to nie ciagle tylko przychodzi to falowo. Jednak jak juz przyjdzie to boli tak bardzo ze mam wrazenie ze zaraz pojawi się
    @. Bole takie byly od soboty / niedzieli a dzis troche jakby sie wyciszyly. Sluzu nie mam jakos mega dużo. Jest bialy, kremowy a szyjka dosyc wysoko ( pisze dosyc bo wiem ze bywala niżej niz teraz ). Piersi czasem zakuja ale na okres tez tak bywalo.

    Powiedzcie mi kochane jaka mam realna szanse ze jednak udalo i czy mozna nie miec zadnych objawow a jednak byc w ciazy? Staram sie nie popadac w paranoje ale tamta sytuacja bardzo mnie przybila.

    Ps. To dni kiedy byly zblizenia : 7dc, 10, 12, 14, 15, 16 , 18, 19 , 20 , 23 , 25 dc.

    Monia2017
  • Monia2017 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pomożecie coś?

    Monia2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja mialam ciaze biochemiczna w czerwcu i lipcu. Pozniej jeden cykl przerwy i teraz znowu jestem w ciazy :)

    Objawy mialam podobne jak w ciazy biochemicznej z tym ze teraz mam sluz a w tedy bylo sucho. Bola mnie sutki a w tedy nie i przy ciazach biochemicznych ciagle bolal mnie brzuch skurczowo a teraz czuje ze cos sie dzieje w brzuchu ale to jest takie cmienie a nie bol jak w tedy.

    No i teraz juz 9dpo beta i testy pozytywne ktore ciemnieja z godziny na godzine a w tedy zamiast ciemniec to jasnialy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za testowanie. Kiedy masz testowac to nie poradze bo ja testowalam juz od 7dpo ;)

  • Monia2017 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Trzymam kciuki za testowanie. Kiedy masz testowac to nie poradze bo ja testowalam juz od 7dpo ;)
    Testowalam juz ja glupiutka wczoraj i to woeczorem i oczywiście nie zobaczylam nic innego jak jedna kreske. No wlasnie martwi mnie to ze nie mam takiego sluzu jak wtedy. Choc przy ciazy z drugim synkiem mialam istna susze jak na pustyni. Bardzo sie tez boje kolejnej biochemicznej. A wiesz moze czemu u Ciebie pojawily sie dwie cb ?

    Monia2017
  • Monia2017 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Trzymam kciuki za testowanie. Kiedy masz testowac to nie poradze bo ja testowalam juz od 7dpo ;)
    Ah no i zapomnialam zapytac kiedy wyszedl Ci pierwszy test pozytywny ? Tzn w ktorym dniu cyklu skoro zaczelas juz 7 dpo. ;-) Ja teoretycznie jestem 8dpo. Mowie teoretycznie bo owu mogla byc równie dobrze dzien wczesniej jak i dzien pozniej.

    Monia2017
  • Monia2017 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis zrobilam test (10 dpo ) i wyszedl negatywny. Jest mi strasznie przykro :-(

    Monia2017
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestań się tak nakręcać, wtedy zajdziesz.

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ