X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Objawy ciąży przed spodziewanym okresem
Odpowiedz

Objawy ciąży przed spodziewanym okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja się chciałam zapytać o Wasze objawy przed spodziewaną @.. Potwierdzone dwoma kreseczkami :P Mnie od wczoraj ciągnie w dole brzucha i jakby częściej chodzę siusiu, najpierw bolał mnie żołądek i myślałam że się strułam. Staramy się z mężem już jakieś pół roku. Okres miałam 13.02, no i teraz pytanie bo prognozowany mam na 18.03 i czy mogę już odczuwać jakieś objawy?? Miałyście podobnie? Pozdrawiam Paulina

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, pierwszym objawem ciąży jest brak miesiączki :)

    Moim zdaniem wszystkie inne są skutkiem naszej wyobraźni.

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniczko wrote:
    Paulina, pierwszym objawem ciąży jest brak miesiączki :)

    Moim zdaniem wszystkie inne są skutkiem naszej wyobraźni.
    To wiem :) Już mam synka :) Ale pytam o objawy przed @.

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwie córki i przed @ jakoś tydzień zaczęłam dostawać wypryski na plecach ;) w drugiej ciąży jak nagle zobaczyłam dwa stwory na plecach to poszłam po test i były 2 kreski to było jakoś 5 dni przed @. No i miałam bardziej wyczulony węch...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 17:33

  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyglądało to tak:
    -zgaga
    -zapalenie dziąseł
    -lekka grzybica
    -ból piersi od owulacji,
    - dużo kremowego śluzu.

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, oprócz ciągnięcia w podbrzuszu, częstszego siusiania , bolą mnie piersi... NIGDY mnie nie bolały, nawet przed @.. Czekam do 18 i biegnę po test :P bo teraz nie sądzę żeby pokazało, czy pokaże?

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 1 ciąży miałam okropny ból piersi- jak nigdy mnie nie bolały- już tydzień przed @

  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    w 1 ciąży miałam okropny ból piersi- jak nigdy mnie nie bolały- już tydzień przed @
    Kiedy zrobiłaś test ? :)

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w dzień spodziewanej @ i był megabladzioch

    poza tym objawy okresowe- pobolewania brzucha jak na @ + ciągniecie w pachwinach

  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 10 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja mam podobnie. znaczy jest nadzieja :) :) :) Ja ja teraz wytrzymam ten tydzień!!!! :D

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ