X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Objawy PMS a implementacja- czy ktoś wytłumaczy
Odpowiedz

Objawy PMS a implementacja- czy ktoś wytłumaczy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Milvaa Debiutantka
    Postów: 13 7

    Wysłany: 2 marca 2022, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Czytając posty mam wrażenie, że większość z Was jest totalnie obeznana z tematyką cyklu, hormonów... Ja dopiero zaczynam i co miesiąc się zastanawiam jak to działa. Czy objawy PMS pojawiają się kiedy już organizm wie, że nie będzie implementacji? Czy jak po prostu nie doszło do zapłodnienia. Pytam, bo często obserwowałam objawy pms dokładnie 10 dni przed miesiączka, ale zazwyczaj to jest zaledwie kilka dni po owulacji... Czy jest możliwe, że pojawią się najpierw o jawy PMS a potem jednak ciąża?

    Blond27 lubi tę wiadomość

  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1599 2616

    Wysłany: 2 marca 2022, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej żeby wypowiedziały się dziewczyny które już były lub są w ciąży, ja nie byłam to nie wiem. Ale dużo osób pisze, że brzuch bolał je normalnie jak przed okresem...

    Ona&On: 1993 r.
    Starania od : czerwca 2021 r.

    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏

    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    Termin porodu ➡️ OM: 02/11; USG: 07/11 ✊
  • Milvaa Debiutantka
    Postów: 13 7

    Wysłany: 3 marca 2022, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Najlepiej żeby wypowiedziały się dziewczyny które już były lub są w ciąży, ja nie byłam to nie wiem. Ale dużo osób pisze, że brzuch bolał je normalnie jak przed okresem...

    Widzę, że jesteśmy w tym samym wieku i zaczęłyśmy się starać prawie w tym samym czasie! Co miesiąc sobie zadaje te pytania, czemu nie wychodzi skoro owulacja potwierdzona, wyniki podstawowych badań w normie... Zapomniałam na ostatniej wizycie u gina zapytać o te objawy PMS i teraz obsesyjnie o tym myślę....

  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1599 2616

    Wysłany: 3 marca 2022, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaa wrote:
    Widzę, że jesteśmy w tym samym wieku i zaczęłyśmy się starać prawie w tym samym czasie! Co miesiąc sobie zadaje te pytania, czemu nie wychodzi skoro owulacja potwierdzona, wyniki podstawowych badań w normie... Zapomniałam na ostatniej wizycie u gina zapytać o te objawy PMS i teraz obsesyjnie o tym myślę....

    No właśnie i co dalej robić? Wszyscy lekarze mówią działać na spokojnie a czas leci.... Zastanawiam się czy męża nie wysłać na badania z krwi hormonalne.....

    Ona&On: 1993 r.
    Starania od : czerwca 2021 r.

    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏

    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    Termin porodu ➡️ OM: 02/11; USG: 07/11 ✊
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 4 marca 2022, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaa wrote:
    Hej dziewczyny :) Czytając posty mam wrażenie, że większość z Was jest totalnie obeznana z tematyką cyklu, hormonów... Ja dopiero zaczynam i co miesiąc się zastanawiam jak to działa. Czy objawy PMS pojawiają się kiedy już organizm wie, że nie będzie implementacji? Czy jak po prostu nie doszło do zapłodnienia. Pytam, bo często obserwowałam objawy pms dokładnie 10 dni przed miesiączka, ale zazwyczaj to jest zaledwie kilka dni po owulacji... Czy jest możliwe, że pojawią się najpierw o jawy PMS a potem jednak ciąża?

    Zanim zrobiłam test to czułam sie normalnie jak zawsze, zero objawów ciążowych. Brzuch mnie może gdzieś tam kilka razy zakuł, wyskoczyło mi trochę pryszczy na szyi ale u mnie to było zawsze oznaka przeziębienia. Trochę tez na twarzy ale przed okresem tez tak mialam. Delikatnie coś tam w cyckach zakulo tak samo i tyle. Jak zawsze trochę nerwów było tydzień przed terminem @🤭 Jakbym nie robiła testów to nawet nie wiedziałabym, że jestem w ciąży. Moze dopiero sporo po terminie okresu by mi coś zaświtało a tak to nic a nic na to nie wskazywało 🙈

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ