X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne oddawanie krwi
Odpowiedz

oddawanie krwi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, planuję oddac jutro krew, czy myślicie że to dobry pomysł na tym etapie na którym jestem i nie niesie za soba żadnego ryzyka?
    Czy którać z Was oddawała krew w swojej fl? albo słyszała o podobnym przypadku?

    chcębejbi lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Patii22 Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja oddawałam, ale starałam się oddać krew w takim czasie aby zaraz nie dostać okresu. Żeby organizm się trochę wzmocnił. A ty zawsze masz takie długie cykle?

    [link=https://www.suwaczki.com/]34bwugpjlw1uov6q.png[/link]
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak ale ja mam nadzieję że go nie dostane :P
    tzn liczę sie z tym że mogę go nie dostać, że mogło się udać i co wtedy czy istnieje ryzyko że to zaszkodzi ewentulnej ciaży ze wogóle sie np. nie zagnieździ z powodu osłabienia organizmu?

    p.s. nie nie mam takich długich cykli co miesiac ten jest wyjątkowy

    chcębejbi lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana moja kolezanka oddała krew niewiedzac jeszcze ze jest w ciazy i na szczescie nic jej sie nie stało ani dziecku. wiec mysle ze na tak wczesnym etapie nic nie powinno sie stac jesli jestes w ciazy, czego bardzo Ci zycze :)

    Beata lubi tę wiadomość

  • Patii22 Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że nie powinno zaszkodzić ale nigdy nie wiadomo. Z drugiej strony krew też jest bardzo potrzebna innym, wiem coś o tym. Ale widzę, że kilka dni temu robiłaś test no i - więc zrób jeszcze jeden i zobaczysz.

    Beata lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]34bwugpjlw1uov6q.png[/link]
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny poszłam i oddałam,
    hmm co do testu to zobacz na ten dzień dopiero wyznaczyło mi ovu wiec nawet gdyby to i za tydzień pewnie jeszcze nie wykaże

    chcębejbi lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Patii22 Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SUPER dzielna dziewczynka, pewnie wiesz jakie to cenne, może akurat twoja krew uratuje komuś życie. Ja też już powinnam iść bo czas minął ale się rozchorowałam, może w następnym cyklu...:-)

    [link=https://www.suwaczki.com/]34bwugpjlw1uov6q.png[/link]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ