X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne oddawanie krwi
Odpowiedz

oddawanie krwi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, planuję oddac jutro krew, czy myślicie że to dobry pomysł na tym etapie na którym jestem i nie niesie za soba żadnego ryzyka?
    Czy którać z Was oddawała krew w swojej fl? albo słyszała o podobnym przypadku?

    chcębejbi lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Patii22 Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja oddawałam, ale starałam się oddać krew w takim czasie aby zaraz nie dostać okresu. Żeby organizm się trochę wzmocnił. A ty zawsze masz takie długie cykle?

    [link=https://www.suwaczki.com/]34bwugpjlw1uov6q.png[/link]
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak ale ja mam nadzieję że go nie dostane :P
    tzn liczę sie z tym że mogę go nie dostać, że mogło się udać i co wtedy czy istnieje ryzyko że to zaszkodzi ewentulnej ciaży ze wogóle sie np. nie zagnieździ z powodu osłabienia organizmu?

    p.s. nie nie mam takich długich cykli co miesiac ten jest wyjątkowy

    chcębejbi lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana moja kolezanka oddała krew niewiedzac jeszcze ze jest w ciazy i na szczescie nic jej sie nie stało ani dziecku. wiec mysle ze na tak wczesnym etapie nic nie powinno sie stac jesli jestes w ciazy, czego bardzo Ci zycze :)

    Beata lubi tę wiadomość

  • Patii22 Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że nie powinno zaszkodzić ale nigdy nie wiadomo. Z drugiej strony krew też jest bardzo potrzebna innym, wiem coś o tym. Ale widzę, że kilka dni temu robiłaś test no i - więc zrób jeszcze jeden i zobaczysz.

    Beata lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]34bwugpjlw1uov6q.png[/link]
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny poszłam i oddałam,
    hmm co do testu to zobacz na ten dzień dopiero wyznaczyło mi ovu wiec nawet gdyby to i za tydzień pewnie jeszcze nie wykaże

    chcębejbi lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Patii22 Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SUPER dzielna dziewczynka, pewnie wiesz jakie to cenne, może akurat twoja krew uratuje komuś życie. Ja też już powinnam iść bo czas minął ale się rozchorowałam, może w następnym cyklu...:-)

    [link=https://www.suwaczki.com/]34bwugpjlw1uov6q.png[/link]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ