X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Odstawienie tabletek-plamienie-ból podbrzusza
Odpowiedz

Odstawienie tabletek-plamienie-ból podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • My_login Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 lipca 2022, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    zacznę nowy temat ale być może gdzies się to już pojawiło…
    A mianowicie: odstawiłam tabletki YAZ po dłuższym stosowaniu. Wzięłam listek do końca -i moja miesiączka była 20-24.06. W okresie owulacyjnym i po odbywałam kilkakrotnie stosunek z partnerem bez zabezpieczania. W dzień przed kolejna miesiączka dostałam różowe plamienie. 1,5dnia później miałam plamienie bardziej w kolorze brązowym ale bez skrzepów ( co mnie zaczelo zastanawiac ponieważ zawsze miałam bardzo dużo skrzepów) po 3 dniach znów powróciły różowe plamienia. To było w czasie pożądanej miesiączki +3dni dłużej- do wczoraj. Dzisiaj mnie boli bardzo podbrzusze - ale to tak jakbym była po dobrym treningu. (Normalnie nigdy nie miałam boleści nawet w trakcie miesiączki). Zrobiłam dzisiaj test, który okazał się negatywny.
    Dodam ze jestem bardzo wysoka i szczupła i już kiedyś usłyszałam od mojego gin. ze abym zaszła w ciąże powinnam troszke przybrać na wadze. Czy jest mozliwe ze jednak jestem w ciąży? Kolejna miesiączka dopiero za 19 dni…. Jest mozliwe ze te plamienia to nie był okres tylko plamienie implantacyjne? Jak już wspominałam moje miesiączki przebiegały do tej pory całkiem inaczej…

    Dziekuje za wszelkie informacje.

  • My_login Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 lipca 2022, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze wczoraj miałam okropny ból bioder i podbrzusza +gorączka 😖 byłam już o krok od zameldowania się na pogotowiu.
    Dzisiaj jestem strasznie słaba….
    Ja szczerze to tak jak wczoraj to się chyba nigdy nie czułam. Myślałam ze mi biodra rozerwie

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 27 lipca 2022, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak wróżenie z fusów. Możesz, nie musisz. Zrób beta hcg z krwi.

    My_login lubi tę wiadomość

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ