X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne _Ojcowie_
Odpowiedz

_Ojcowie_

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, mam to samo jak widzę, gdy mój bawi się z chrześniakiem, choć on sam twierdzi, że za zabawami z nim nie przepada (chłopiec jest bardzo rozpieszczony, aż do przesady). Jak się pytam, a co będzie, kiedy my się doczekamy własnego to on, że własne to co innego i z naszym będzie chciał się bawić i zajmować ;) Trzymam go za słowo!

    I to prawda, że może czuć się odtrącony, dlatego będę chciała od początku we wszystko go angażować. Zawsze to zbliża faceta do dziecka, pozwala nawiązać więź i przy tym mnie odciąży.

    werni lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 września 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mnie wzrusza jak widze tatusia z dzieckiem. Jak zobaczylam jak moj trzyma na rekach malą kolezanki to wiedzialam ze bedzie dobrym ojcem.

    lilirose lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 22 września 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:32

    lilirose lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva, tylko pozazdrościć takiej fajnej rodzinki :)

    Evaa lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 22 września 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:32

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 22 września 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, że synus jest mamusi ale z ojcem ma te "męskie sprawy i tematy "

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 września 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) dziadkowie beda rozpieszczac, zabierac na wypady :) przynajmniej u mnie tak bedzie :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm u mnie Matejko ma b.dobre podejście do dzieci :) uwielbia się z nimi bawić, potrafi przewinąć, nakarmić i dać się dziecku odbić :) mam nadzieję, że po porodzie zaopiekuje się maluszkiem, a ja w tym czasie będę mogła się wykompać i kimnąć na chwilkę :D

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 września 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak, zeby nam pomogli kiedy jeszcze bedziemy w szpitalu po porodzie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 23 września 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Mój będzie wszystko robił ;)
    Karmił piersią też ? :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 września 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj juz sam powiedzial ze jak tylko uda sie zajsc w ciaze to on juz umie przewijac, kapac dziecko ..
    karmienie piersia pewnie zostawi mnei :P noo ale wolalabym zeby jednak maly dostawal pokarm :D

    ogolnei z mezem sporo rozmawialismy przez te kilka ostatnich miesiecy i wiem..jedno.. na pewno bedzie sie spisywal jak bedzie mogl :)
    doskonale wiem ze jak ja nie upiore to on to zrobi a ja w tym czasie zajme sie malym/ mala :)
    jak on bedzie sie zajmowal malenstwem to ja co innego bede robic ;)
    iwem natomiast ktor bedzie nasze malenswto uczyl chodzic moj maz bo wszytskich siostrzencow zawsze uczy stawia na stopach i pokazuje jak sie chodzi :)

    tak naparwde nie wazne jest czy podzial bedzie mega rowny
    bo nie liczy sie ilosc a jakos :)

    wiem ze moj maz jako ojciec da bardzo duzo milosci dziekcu a to jest dla mnei najwazniejsze reszta to kwestia dogadania sie ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 24 września 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj oglądaliśmy "Niebo istnieje...naprawdę", ja oczywiście oczy pełne łez, a mój M. przytulił mnie do siebie i powiedział, że też będzie miał taki kontakt z synem. Powiedziałam, że już bym chciała mieć takiego małego jego, a on, że chciałby mieć już taką małą mnie :D (zaczerpnięte określenie z filmu austin powers - mały mój)
    Upiera się, że nie będzie przewijał, ale wydaje mi się, że będzie to robił z przyjemnością. Teraz tylko udaje takiego twardziela, który brzydzi się małą kupcia hi hi hi
    Poza tym mam wrażenie, że po porodzie dziecko będzie przebywało ze mną tylko w porze karmienia. Jeśli już nam się uda, to nie tylko my będziemy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie, ale też moi teściowie. Wiem już teraz, że przez kilka dni teściowa będzie po cichu płakać ze szczęścia, ale oczywiście nie da po sobie poznać, usłyszę tylko najważniejsze żeby było zdrowe i ciąża przebiegała pomyślnie. A w międzyczasie będzie jeździła po sklepach i robiła wyprawki na wyprawkę wyprawki he he he nie wątpię nawet w to, że będzie przychodziła i wspólnie planowała urządzanie pokoju dla malucha. Podejrzewam też to, że nie odpuści mnie na krok. W październiku jak się dowiedziała to nie zdążyłam się obejrzeć a już miałam zestaw witamin w domu. Niestety nie wzięłam ani jednej i się przedawniła. A teść?? on chyba zwariuje ze szczęścia. Pierwsze co zrobi to pewnie urządzi w ogrodzie taki plac zabaw, że żaden lunapark, aquapark i wszelkie inne parki nie będą tak wyposażone jak ten jego :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 14:37

    werni lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 września 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe moi rodzice jak i tesciowie tez nie moga sie doczekac kiedy bedzie maluszek. Heh raz jak bylismy u mojego matki, powiedzialam ze nie moge jesc bo jest mi nie dobrze, to ona mi kupila test, niestety nie bylam w ciazy. Ale tez cos czuje ze bedzie super tesciowa jak sie dowie ze jestem w ciazy. Mama tym bardziej bo bardzo lubi male dzieci i tez ma dosc sluchania swoich kolezanek jak opowiadaja o swoich wnukach, szkoda mi jej wtedy jest. Wyprawke pewnie tez zrobia jedni i drudzy :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ