X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Okres czy poronienie?
Odpowiedz

Okres czy poronienie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 13 marca 2014, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dostałam dziś @ (dzień opóźnioną niż zawsze) i dodatkowo bolesną STRASZNIE. Cały dzień leżałam w łóżku i wyłam. Dwie No-spy nie pomogły nic a nic. Nigdy nie mam żadnych bóli... No, może pierwszego dnia lekkie kłucie zanim się @ pojawiła, a teraz? Masakra... Na dodatek okropne i duże skrzepy krwi, nigdy tak nie mam.

    Zastanawiam się czy oby nie doszło do zapłodnienia, ale się nie utrzymało, bo 7dpo miałam bardzo niski progesteron. Robię od pół roku testy owulacyjne i nic nie wychodziło aż do ostatniego cyklu właśnie (chyba pomogła dieta, bo jestem gruba i cały luty zdrowo się odżywiałam) - kreska co prawda nie była ciemniejsza, ale była widoczna, a wcześniej nawet cienia nie było. Staraliśmy się intensywnie, ale jak zrobiłam te badania to gin-endo od razu powiedziała, że nie są dobre i nawet nie sądziłam, że mogłoby się udać...

    Co o tym myślicie? Chyba powiem jej o tym przy następnej wizycie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 01:04

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 13 marca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze zrob jeszcze szybko test ciazowy. Nie wiem czy on jeszcze cos wykaze ale jesli bylby pozytywny to wiedzialabys ze cos poszlo nei tak. chociaz z drugiej strony takei wczesne poronienia to czasem normalna rzecz.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 13 marca 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jakaś ciąża biochemiczna czy coś...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ