X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Okres po łyżeczkowaniu - polipowate endometrium
Odpowiedz

Okres po łyżeczkowaniu - polipowate endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miśka_95 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Czy któraś z was moglaby się podzielić swoimi doświadczeniami? 4-go stycznia miałam lyzwczkowanie macicy ze względu na obecność 5 polipow i polipowatego enodmoetrium. Kiedy po takim zabiegu dostałyście miesiączki? Czy to kwestia indywidualna? Jestem w terminie miesiączki i mam delikatne plamienia, nie wiem czy brać to jako miesiączkę

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ