X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne okres po porodzie
Odpowiedz

okres po porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 14 maja 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobiety które rodziły. Po jakim czasu dostałyście okresu? Ja rodziłam 3 miesiące i 2 tygodnie temu. Nie karmię od 3 miesięcy. Buźka

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 14 maja 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka ja dostałam 72 dni po porodzie :) to zależy od organizmu kobiety ;) doczekasz się @ ;)

    karolinka1992 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • anastazja09 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po 4 miesiącach ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ