X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Okres w ciąży????
Odpowiedz

Okres w ciąży????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Konwalijka Koleżanka
    Postów: 44 2

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zacznę od tego, ze okres spóźniał mi się 3 dni. Trzeciego dnia spóźnienia zrobiłam po południu test i wyszedł pozytywny! (Był to zwykły test sklepowy) od razu pojechałam do apteki po clearblue i był negatywny, rano zrobiłam jeszcze inny i tez negatywny, choć jakbym sie uparła to bym zobaczyła jakiś cień. Na drugi dzień rano, kiedy się obudziłam miałam już okres bardzo obfite krwawienie, kolejny dzień słabsze, dziś 3 dzień okresu i nie leci praktycznie wcale. Dziewczyny co o tym sądzicie? Czy to możliwe, ze test mógł się pomylić? Znajoma radzi mi zrobić test po skończonym okresie, bo ona miała normalny okres w pierwszym miesiącu ciąży, o której jeszcze nie miała pojęcia. Czytam na forach, ze dużo kobiet bo normalne okresy będąc w ciąży! Co Wy na to?

  • kropka27 Autorytet
    Postów: 703 1738

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko wyrokować na podstawie samych testów które raz wychodzą, raz nie. Testy różnią się czułością. Możesz spróbować zrobić jeszcze test ale najpewniejsza będziesz jak zrobisz badanie beta Hcg z krwi.

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸

    preg.png
  • Madziq6 Autorytet
    Postów: 1826 1733

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twierdze jak poprzedniczka testy wychodzą różnie jest też ostatnimi czasy wiele oszukancow niestety. Jedynie beta prawdę ci powie więc warto ją zrobić i wtedy będzie czarno na białym ;)

    ♀️♂️ 33
    2011 Cc👸
    2018 Cc👸
    2021 CC👸
    2023 CC👸


    5cs😍ten szczęśliwy 😍

    1.10.2022 ⏸️ 13dpo
    1.10.2022 72,5 mlU/ml 🤞

    event.png
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak uważam, test z krwi da 100% pewności :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ