X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Opuchniety dół brzucha
Odpowiedz

Opuchniety dół brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 29 lipca 2022, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiekk wrote:
    Dzis bylam 3 raz z kolei na zajęciach fitness. Podczas kąpieli zauważyłam, że mam opuchnięty dół brzucha. Nic mnie nie boli, nie uderzyłam się a po ostatnich ajecisch nic takiego nie zauważyłam żebym miała. A tymbardziej robimy to samo. Ostatnio czułam takie jakby delikatne ciągnięcie w tym miejscu, ale to już podczas dnia jakoś.
    Na dodatek jak wróciłam z zajęć, maz zauważył, że mialam też podpuchnięte luki brwiowe. Nigdy czegoś takiego nie mialam. Tymbardziej, że nie uderzyłam się ani nic. Nie wiem czy to mogłaby być oznaka ciąży czy to tylko przypadek, z racji ćwiczeń?
    Test będę mogła zrobić dopiero w poniedziałek.
    Może zła rozgrzewka była? Nerki zdrowe? Bo niewydolność nerek również może powodować obrzęki. Warto zastanowić się nad wykonaniem badania USG Doppler, w celu wykluczenia zaburzeń ukrwienia oraz badania podstawowe krwi i ogólne moczu w celu oceny gospodarki wodno-elektrolitowej.
    Jeśli to początek Twoich ćwiczeń to lepiej się nie katować i robić dzień przerwy dla zregenerowania się organizmu :)
    Jeśli chorujesz na tarczycę, IO, to mocne cardio też nie jest wskazane :)

  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 30 lipca 2022, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie miałam problemu z nerkami, wszystkie badania wychodzą w porządku. Dodam, że nie ćwiczę pierwszy raz, dlatego mnie to dziwi, że coś takiego się pojawiło. Nie ćwiczę tez codziennie, mam odstęp między zajęciami min 3 dni.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ