X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ostre kłucie w jajnikach
Odpowiedz

ostre kłucie w jajnikach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kobietki.
    powiedzcie mi, czy miałyście kiedyś podczas okresu bardzo ostre kłucie w jajnikach podczas miesiączki? ja mam tak po raz pierwszy, nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało, owszem bóle brzucha, ale od wczoraj co jakiś czas strasznie mnie kłuje na zmianę raz w jednym, raz w drugim, aż skręca.. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja właśnie mam podobny problem i nie wiem co to jest co prawda nie podczas miesiaczki a po ,bardzo kuje mnie w lewym jajniku ( a staramy sie z męźem o maluszka)nie wiem o co jest w czwartek ide do ginekologa moze tam sie wszystko wyjaśni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się zdarzały ale nie traktowałam tego jakoś poważnie, raczej objaw okresu, u mnie kilka razy zakuło i przestało, jakoś długo to nie trwało,

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ja mam podobnie , podczas szybkiego wstawania (nie podczas okresu) nawet jak leze i sie prekrece to sie takie dziwne klucie pojawia bardzo zadko ale jednak sie pojawia. Pytanie czy to zignorowac czy jednak umowic sie na wizyte u lekarza

    atdci09k18tcna0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety mam tak bardzo często, nie tylko podczas okresu. Zawsze muszę uważać jak wstaje, ponieważ przy każdym szybszym ruchu zaraz zaczyna się "wbijanie szpilek". U mnie podobno jest to spowodowane PCO oraz skłonnościami do torbieli. Niestety wygląda to w taki sposób, że każdy większy wysiłek fizyczny kończy się okropnymi boleściami

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ