Forum Starając się - ogólne ostrzezenie przed bromergonem
Odpowiedz

ostrzezenie przed bromergonem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • monisia881 Koleżanka

Wysłany: 21 lutego 2015, 17:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    PRL miałam niezbyt wysoką bo 911,5mlU/l (102-496) a jak ostatnio kontrolowałam to spadło do 117,6 i chyba przejdę na 1/4 tabletki, na dostinexie uregulowały mi się miesiączki, a cykle srednio 36 dniowe powróciły do +/- 28 dniowych
    911,5 to niezbyt wysoka? dziwne masz te normy zapewne dlatego ze w kazdym laboratorium pisza inaczej .
    ja mam PRL 26,74 przy normie 4,80-23,30 takze duzo ponad norme?

monisia881
  • Nadira Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2015, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia881 wrote:
    911,5 to niezbyt wysoka? dziwne masz te normy zapewne dlatego ze w kazdym laboratorium pisza inaczej .
    ja mam PRL 26,74 przy normie 4,80-23,30 takze duzo ponad norme?
    Fakt, w każdym labolatorium normy są inne, ja przekroczyłam górną normę o połowę i gin powiedział że to nieduża hiperprolaktynemia. Twój wynik wydaje się leciutko powyżej normy ale najlepiej skonsultować to z lekarzem. Tak jak pisałam wcześniej ja i moje cykle lepiej się mamy na tych niższych poziomach PRL więc będę łykać dalej Dostinexa .

ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego