X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ostrzezenie przed bromergonem
Odpowiedz

ostrzezenie przed bromergonem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 21 lutego 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    PRL miałam niezbyt wysoką bo 911,5mlU/l (102-496) a jak ostatnio kontrolowałam to spadło do 117,6 i chyba przejdę na 1/4 tabletki, na dostinexie uregulowały mi się miesiączki, a cykle srednio 36 dniowe powróciły do +/- 28 dniowych
    911,5 to niezbyt wysoka? dziwne masz te normy zapewne dlatego ze w kazdym laboratorium pisza inaczej .
    ja mam PRL 26,74 przy normie 4,80-23,30 takze duzo ponad norme?

    monisia881
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 21 lutego 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia881 wrote:
    911,5 to niezbyt wysoka? dziwne masz te normy zapewne dlatego ze w kazdym laboratorium pisza inaczej .
    ja mam PRL 26,74 przy normie 4,80-23,30 takze duzo ponad norme?
    Fakt, w każdym labolatorium normy są inne, ja przekroczyłam górną normę o połowę i gin powiedział że to nieduża hiperprolaktynemia. Twój wynik wydaje się leciutko powyżej normy ale najlepiej skonsultować to z lekarzem. Tak jak pisałam wcześniej ja i moje cykle lepiej się mamy na tych niższych poziomach PRL więc będę łykać dalej Dostinexa .

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ