X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ovarin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Milvaa Debiutantka
    Postów: 13 7

    Wysłany: 5 lipca 2022, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim!
    Staramy się z mężem już 12 cykl, wszystkie badania póki co wychodzą dobrze. Na dzisiejszej wizycie gin zaproponował wdrożenie suplementu ovarin, zapomniałam zapytać czy mogę go stosować równocześnie z innym suplementem Pregna plus? Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia łączenia dwóch suplementów z tymi samymi składnikami (tu kwas foliowy)

  • MałaMiMi Przyjaciółka
    Postów: 309 48

    Wysłany: 5 lipca 2022, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mój ginekolog zawsze przepisuje mi Pregnę + Ovarin. Pytałam się kiedyś nawet w aptece, czy mogę brać razem - powiedzieli, że ok, bo powiela się kilka witamin i w małych ilościach.

  • Milvaa Debiutantka
    Postów: 13 7

    Wysłany: 6 lipca 2022, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Hej! Mój ginekolog zawsze przepisuje mi Pregnę + Ovarin. Pytałam się kiedyś nawet w aptece, czy mogę brać razem - powiedzieli, że ok, bo powiela się kilka witamin i w małych ilościach.

    Super, bardzo dziękuję za odpowiedź :) Pokładam w tych suplementach jakieś nadzieje :)

    MałaMiMi lubi tę wiadomość

  • Patrycja89 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 lipca 2022, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaa wrote:
    Cześć Wszystkim!
    Staramy się z mężem już 12 cykl, wszystkie badania póki co wychodzą dobrze. Na dzisiejszej wizycie gin zaproponował wdrożenie suplementu ovarin, zapomniałam zapytać czy mogę go stosować równocześnie z innym suplementem Pregna plus? Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia łączenia dwóch suplementów z tymi samymi składnikami (tu kwas foliowy)
    Dlaczego pregna plus? Brałam pregne start plus ovarin dopiero po zajściu w ciąże pregne plus.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2022, 19:59

  • IKA Znajoma
    Postów: 28 23

    Wysłany: 26 września 2022, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, aktualnie jestem po owulacji, mam nieregularne, dlugie cykle, przy ostatniej wizycie ginekolog zaproponowała zmianę suplementów z pregny start na ovarin. Czy mogę już go włączyć, czy poczekac do okresu? Znalazlam gdzieś w internecie inf, żeby brac do owulacji

  • MartaMuszka Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 2 października 2022, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a czy zażywać ovarin i pregne razem czy robicie jakąś przerwę ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ