X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ovarin pół roku ?
Odpowiedz

ovarin pół roku ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś mi powie dlaczego Ovarin można brać tylko pół roku ? ja już pół roku stosuję i ciąży póki co nie widać i nie wiem czy zaprzestać czy stosować dalej… :(

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Ktoś mi powie dlaczego Ovarin można brać tylko pół roku ? ja już pół roku stosuję i ciąży póki co nie widać i nie wiem czy zaprzestać czy stosować dalej… :(

    Skonsultuj z lekarzem ;) może poleci inofem albo coś na podobe. Wiem, ze niektore kobietki od lekarza biorą rozne dawki

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Ktoś mi powie dlaczego Ovarin można brać tylko pół roku ? ja już pół roku stosuję i ciąży póki co nie widać i nie wiem czy zaprzestać czy stosować dalej… :(
    Ja brałam od stycznia do teraz prawie odstawiłam po wizycie u gin jak dowiedziałam się że jestem w ciąży :)

    Szyszunia 89 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Ja brałam od stycznia do teraz prawie odstawiłam po wizycie u gin jak dowiedziałam się że jestem w ciąży :)

    Skoro stosowałaś dłużej i się udało to ja też poczekam do stycznia bo wtedy mam zaplanowaną wizytę u ginekologa i wtedy dopytam czy już więcej nie brać :)



    A co bardziej polecacie Ovarin czy Inofem ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 13:52

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam od końca sierpnia i odstawiłam teraz, kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży :-)
    Pozdrawiam i życzę powodzenia :-)

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję już prawie rok i lekarz nigdy mi nie mówił, że po pół roku mam przestać... Nawet na ostatniej wizycie kazał nadal brać, bo mam ładne wyniki wit D i kwasu foliowego dzięki Ovarinowi.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Ja stosuję już prawie rok i lekarz nigdy mi nie mówił, że po pół roku mam przestać... Nawet na ostatniej wizycie kazał nadal brać, bo mam ładne wyniki wit D i kwasu foliowego dzięki Ovarinowi.
    To tez potwierdzam bardzo ładnie uzupełnił wt id i i kw foliowy :)

    Janinka lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • adamka Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Jestem tu nowa. Lekarz przepisał mi w piatek Ovarin, jeszcze nie wykupiłam bo postanowiłam najpierw troche pozytac. Mam problemy z cerą i włosami, bardzo bolesne miesiaczki i nie moge zajść w ciążę - doradźcie, ovarin jest w stanie mi pomóc? widzę że wiele z was stsuje go z zadowoleniem

    Joanna221 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adamka wrote:
    Hej, Jestem tu nowa. Lekarz przepisał mi w piatek Ovarin, jeszcze nie wykupiłam bo postanowiłam najpierw troche pozytac. Mam problemy z cerą i włosami, bardzo bolesne miesiaczki i nie moge zajść w ciążę - doradźcie, ovarin jest w stanie mi pomóc? widzę że wiele z was stsuje go z zadowoleniem
    Witaj ja brałam ovarin 5 miesięcy i to mój pierwszy cykl bez. Jeżeli chodzi o włosy i cerę to mi nie pomógł jak nadchodzila @ to W ogóle nic nie czułam. Zalagodzil mi ból na @ ale i wydluzyl o dzień. Cóż w ciąży nadal nie jestem więc na to też mi nie pomógł ale bardzo go chwale za to że z cyklu 60 dni zrobił mi na 36 i to jak w zegarku więc ja go polecam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę od tego cyklu ovarin i wypryszczyło mnie na początku że łohohohoho. Po kilku dniach wszystko się zagoiło na szczęście. Zobaczymy co dalej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovarin to suplement witaminowy dlaczego mialabys niby przestać go stosowac po pół roku ? On nie zaszkodzi wiec nie rozumiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jakie macie doświadczenia z ovarinem? :)

    Grosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie ja biore go od kilku dni i zauważyłam że sluzu więcej :)

    Monna lubi tę wiadomość

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę go od 4 tygodni, zauważyłam śluz ale taki wodnisty... Bardzo bym chciała aby uregulowal mi miesiączkę...

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez biore go juz od miesiaca. I moj sluz tez zrobil sie wodnisty.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Lazywaifu Koleżanka
    Postów: 102 16

    Wysłany: 27 października 2020, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Ktoś mi powie dlaczego Ovarin można brać tylko pół roku ? ja już pół roku stosuję i ciąży póki co nie widać i nie wiem czy zaprzestać czy stosować dalej… :(
    I jak ovarin? Wiem że stary wątek ale ja biorę od marca, niezabezpieczamy się i nic..💁

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 27 października 2020, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sam ovarin nie jest cudotwórcą😉

    Lazywaifu lubi tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Lazywaifu Koleżanka
    Postów: 102 16

    Wysłany: 27 października 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:
    Sam ovarin nie jest cudotwórcą😉
    To chyba przestane brać bo w sumie kwasu foliowego wychodzi mi 800 mg w sumie jak i tak to jest suplement a do 6 msc..

  • Domistr Autorytet
    Postów: 430 421

    Wysłany: 7 listopada 2020, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bierzecie jedna tabletkę dziennie czy dwie? Mi ginekolog zalecił brać jedna i tak się zastanawiam czy to ma sens 🙂

    13dpo ⏸ Beta hcg 131,20 mlu/ ml 🥰 (13.11.21)
    30.11 Jest ❤
    14.12 19,4mm szczęścia 🥰
    07.01 Badania prenatalne- zdrowy dzidziuś ❤CRL 5,77 cm
    11 01 CRL 6,25 cm 🥰
    08.02 usg- wszystko dobrze z dzidziusiem 🥰
    03.03 360g II prenatalne wczynka 💞
    08.03 374g 💞
    05.04 754g💞
    10.05
    13.05 III prenatalne
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2100 1129

    Wysłany: 7 listopada 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domistr wrote:
    Dziewczyny bierzecie jedna tabletkę dziennie czy dwie? Mi ginekolog zalecił brać jedna i tak się zastanawiam czy to ma sens 🙂
    Ja biorę 2🙂

    Domistr lubi tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ