X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ovulacja
Odpowiedz

Ovulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras , Pań ma taki przypadek ?

    Jestem w 40 dniu cyklu. Nie mialam okresu , wczoraj patrzylam a nagle testy owupacyjne x2 pokazaly sie pozytywne . Tydzien temu plamilam 1 dzien ale to nawet plamienie nie bylo tylko sluz zabarwiony krwia. Nie wiem co mysleć o tym . Lekarz 19 maja dopiero pomocy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2023, 01:36

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala222 wrote:
    Czy ktoras , Pań ma taki przypadek ?

    Jestem w 40 dniu cyklu. Nie mialam okresu , wczoraj patrzylam a nagle testy owupacyjne x2 pokazaly sie pozytywne . Tydzien temu plamilam 1 dzien ale to nawet plamienie nie bylo tylko sluz zabarwiony krwia. Nie wiem co mysleć o tym . Lekarz 19 maja dopiero pomocy.


    A jak długie masz cykle ?

  • Kasia2023 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak długie masz cykle? Ponieważ testy owulacyjne wychodzą również pozytywne w ciąży

  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłaś test ciążowy?

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    A jak długie masz cykle ?


    Hej . Zazwyczaj mam 29-30 dniowe

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka1298 wrote:
    Robiłaś test ciążowy?


    Tak ,negatywny.

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia2023 wrote:
    Jak długie masz cykle? Ponieważ testy owulacyjne wychodzą również pozytywne w ciąży
    Nie jestem w ciazy , robilam test

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 30 kwietnia 2023, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?????

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 2 maja 2023, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala222 wrote:
    Hej . Zazwyczaj mam 29-30 dniowe

    A to zagadka a przyjmujesz jakieś leki ?

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 3 maja 2023, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    A to zagadka a przyjmujesz jakieś leki ?


    Wlasnie nie :/ zmian tez zadnych nie bylo

    LINAA30 lubi tę wiadomość

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 3 maja 2023, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala222 wrote:
    Wlasnie nie :/ zmian tez zadnych nie bylo

    To może zrob jutro z rana test jeszcze raz. Nie raz się zdarzyło ze na początku wychodzil negatywny a później pozytywny.
    A żadnych infekcji nie miałaś, może jakiś stres w pracy ? Ja raz miałam 40 dni cykl i właśnie od tego zaczęła się moja przygoda z diagnozowaniem. Jak się okazało lewy jajnik miał być pcos. I to mogło być właśnie przyczyną długiego cyklu. I wysoki poziom prolaktyny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2023, 23:19

    Ala222 lubi tę wiadomość

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 4 maja 2023, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    To może zrob jutro z rana test jeszcze raz. Nie raz się zdarzyło ze na początku wychodzil negatywny a później pozytywny.
    A żadnych infekcji nie miałaś, może jakiś stres w pracy ? Ja raz miałam 40 dni cykl i właśnie od tego zaczęła się moja przygoda z diagnozowaniem. Jak się okazało lewy jajnik miał być pcos. I to mogło być właśnie przyczyną długiego cyklu. I wysoki poziom prolaktyny.


    Ja nie pracuje , jestem w domu z najmlodszym dzieckiem. Testy ciazowe mam negatywne nadal.

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 4 maja 2023, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala222 wrote:
    Ja nie pracuje , jestem w domu z najmlodszym dzieckiem. Testy ciazowe mam negatywne nadal.

    To chyba nie pozostaje nic innego jak czekac na wizytę u lekarza. Po USG będzie wiadomo co się dzieje. 🙈

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 4 maja 2023, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    To chyba nie pozostaje nic innego jak czekac na wizytę u lekarza. Po USG będzie wiadomo co się dzieje. 🙈


    No lekarza mam 19.05 dopiero i czekam jak debil 🙈

    LINAA30 lubi tę wiadomość

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 6 maja 2023, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala222 wrote:
    No lekarza mam 19.05 dopiero i czekam jak debil 🙈


    Szybko zleci trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się rozwiązało 🙂

    Ala222 lubi tę wiadomość

  • Nowaanna Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 7 maja 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem drugi cykl po poronieniu samoistnym w 7 tc. Ogólnie ciężko mi określić czy moje cykle są regularne, bo przeważnie miesiączką pojawiała się co 34-35 dni, ale miałam 2 cykle takie że raz przyszła 48, a raz 58 dnia 🤷 pierwsza miesiączka po poronieniu przyszła bardzo wcześnie bo po 31 dniach. Dodatkowo 2 tygodnie po poronieniu miałam już dni płodne i owualcje. W tym cyklu zaczęłam ponownie mierzyć temperaturę. Szczyt śluzu wystąpił u mnie w czwartek, w piątek też go trochę było, wczoraj już zmienił się na taki mętny. Skok temperatury zanotowałam w dniu dzisiejszym. Ostatni stosunek był w środę, czy jeżeli dziś wieczorem serduszkowalabym z mężem to jest jeszcze szansa na zapłodnienie ? Czy jeśli był skok to już jest po owulacji ?
    Proszę o opinie jakie macie zdanie na ten temat

  • Nowaanna Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 7 maja 2023, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 7 maja 2023, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    Szybko zleci trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się rozwiązało 🙂

    Bardzo Ci dziekuje :)

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 7 maja 2023, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowaanna wrote:
    Dziewczyny, jestem drugi cykl po poronieniu samoistnym w 7 tc. Ogólnie ciężko mi określić czy moje cykle są regularne, bo przeważnie miesiączką pojawiała się co 34-35 dni, ale miałam 2 cykle takie że raz przyszła 48, a raz 58 dnia 🤷 pierwsza miesiączka po poronieniu przyszła bardzo wcześnie bo po 31 dniach. Dodatkowo 2 tygodnie po poronieniu miałam już dni płodne i owualcje. W tym cyklu zaczęłam ponownie mierzyć temperaturę. Szczyt śluzu wystąpił u mnie w czwartek, w piątek też go trochę było, wczoraj już zmienił się na taki mętny. Skok temperatury zanotowałam w dniu dzisiejszym. Ostatni stosunek był w środę, czy jeżeli dziś wieczorem serduszkowalabym z mężem to jest jeszcze szansa na zapłodnienie ? Czy jeśli był skok to już jest po owulacji ?
    Proszę o opinie jakie macie zdanie na ten temat


    Szansa jest zawsze , probuj <3

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 21 maja 2023, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala222 wrote:
    Bardzo Ci dziekuje :)

    Ala222 i co powiedział lekarz?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ