X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Owulacja a niska temp
Odpowiedz

Owulacja a niska temp

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Zerknijcie na mój wykres. Staram się o drugie dziecko od 3 lat. Poroniłam 3 razy. Mierze temp, powiedzmy regularnie, ale nie miałam
    Jeszcze takiej akcji. Bardzo ale to bardzo bolał mnie brzuch podczas owulacji, do tego plamilam dwa dni i miałam mnóstwo śluzu. A teraz ta niska temp. Ten cały cykl jest jakiś dZiwny. Czy ktoś coś w tym
    Temacie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2021, 06:40

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5ilena wrote:
    Dziewczyny. Zerknijcie na mój wykres. Staram się o drugie dziecko od 3 lat. Poroniłam 3 razy. Mierze temp, powiedzmy regularnie, ale nie miałam
    Jeszcze takiej akcji. Bardzo ale to bardzo bolał mnie brzuch podczas owulacji, do tego plamilam dwa dni i miałam mnóstwo śluzu. A teraz ta niska temp. Ten cały cykl jest jakiś dZiwny. Czy ktoś coś w tym
    Temacie ?
    Hmm może jeszcze podskoczy dopiero 3 dzień po

  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Hmm może jeszcze podskoczy dopiero 3 dzień po

    Wiesz co, zawsze mi rosła po wykrytej owulacji. Stad moje zdziwienie. Do tego tez nigdy nie miałam tego krwawienia okoloowulxyjnego. Wszystko takie dziwne.

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5ilena wrote:
    Wiesz co, zawsze mi rosła po wykrytej owulacji. Stad moje zdziwienie. Do tego tez nigdy nie miałam tego krwawienia okoloowulxyjnego. Wszystko takie dziwne.
    Zrób 7 dni po domniemanej owulaji proga to zobaczysz czy ona była :)

  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Zrób 7 dni po domniemanej owulaji proga to zobaczysz czy ona była :)

    Obu zimenila mi dzień owulacji. Już sama
    Nie wiem 🙈

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ