X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Owulacja a spadek libido
Odpowiedz

Owulacja a spadek libido

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marianka Znajoma
    Postów: 28 10

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zauważyłam że podczas owulacji nie mam ochoty na seks każdy dotyk mnie drażni... Wszystko mnie wkurza, denerwuje, chce mi się płakać...dodam ze staramy się o dziecko ale jak?? jak ja w te dni nie mam ochoty na zbliżenia...

  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz się przemóc i trochę sobie wkręcić, że masz ochotę ;) wszystko zależy od nastawienia. Mnie np. w czasie owulacji pobolewa brzuch i bolą sutki i też nie jest to najbardziej komfortowe podczas zbliżeń.

    201811152844.png
  • marianka Znajoma
    Postów: 28 10

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj próbowałam ale te dni są naprawdę trudne walczyłam próbowałam...i nic...

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam właśnie odwrotnie, mam wieksze libido przy owulacji gdy jestem "płodna" i zawsze mam o wiele mocniejsze orgazmy. I tak sobie myslę że ten organizm jest kurczę mądry, wzywa do miłości jak jest się płodnym :P po owulacji seks bez dłuższej gry wstępnej mógłby dla mni nie istnieć :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo jestem nabuzowana jak przed okresem a ból brzucha odbiera jakąkolwiek przyjemność ale co się nie robi dla dzieci...

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasem mam tak, że przy stosunku czuję ból brzucha wtedy, lekki ale denerwujący. Najlepiej to bym stwierdziła: "Nie ruszać mnie", choć w sumie niby mam ochotę, ale fizyczne dolegliwości zniechęcają...

    201811152844.png
  • Martis Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 marca, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziwne bo podczas owulacji powinnaś mieć największa ochotę na seks niż zwykle. Hmmm .... nie wiem może zainteresuj się tymi tabletkami feminam libido ale pobierz dłużej niż tylko przed seksem. Kobiety chwalą że działa na takie kłopoty.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ