X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OWULACJA. MONITORING
Odpowiedz

OWULACJA. MONITORING

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justyna2800 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 30 lipca 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) jestem tutaj nowa. Byc może był już ten temat ale nie mogę znaleźć. Słuchajcie chodzę na monitoring cyklu, teraz drugi miesiąc. W pierwszym miesiącu pęchęrzyk miał 7mm i już nie urósł a w drugim cyklu ma obecnie 15mm i z obserwacji ginekolog stwierdziła że urósł tylko 1mm przez 2 dni :/ może się zdarzyć że jednak owulacja się przesunie?? Normalnie jestem załamana :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2020, 16:52

  • Justyna2800 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 30 lipca 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ginekolog mówiła mi że jeśli w tym cyklu nie urośnie to przyszły stymulacja(to jest z lekiem clo? wiem tylko o nim z forum:)) Jutro idę na monitoring i się dowiem co dalej..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2020, 16:52

  • Justyna2800 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 30 lipca 2020, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ☺️ oby się w końcu udało :(

  • Annika Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na stymulacja pecherzyka dostałam aromek 2 x 1 tabl. W dniu monitoringu, oraz na drugi dzień, pęcherzyk urósł znacznie. Na pęknięcie dostałam zastrzyk ovitrelle, owulacja niby zaszła, starania były. Czekam na rezultat... Ale czuję że chyba mam zgubne nadzieję 😔

  • Justyna2800 Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 10 września 2020, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annika wrote:
    Ja na stymulacja pecherzyka dostałam aromek 2 x 1 tabl. W dniu monitoringu, oraz na drugi dzień, pęcherzyk urósł znacznie. Na pęknięcie dostałam zastrzyk ovitrelle, owulacja niby zaszła, starania były. Czekam na rezultat... Ale czuję że chyba mam zgubne nadzieję 😔
    I jak tam udało się? :) ja właśnie jestem pierwszy cykl na clo...

  • Amj.anita Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 18 września 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak powinna być wielkość pęcherzyka w dniu owulacji?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ