X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Oznaczenia wykresu
Odpowiedz

Oznaczenia wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PolAnka Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 6 lutego 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JEstem tu dosc krotko...czy moze mi ktos powiedziec co oznaczaja puste kropki na wykresie? Dzieki wielkie.

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 6 lutego 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puste kropki oznaczają temperaturę ignorowaną. Zaznaczają się tak gdy sama klikniesz "ignoruj tę temperaturę" albo gdy mierzyłaś ją o innej porze niż ta ustawiona jako "domyślna"

  • PolAnka Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 6 lutego 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ