X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne p/c plemnikowe kto Posiada?
Odpowiedz

p/c plemnikowe kto Posiada?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciałam,zapytać kto jest na forum posiadaczem w.w przeciwciał? Mam je w krwii po 5 latach starań wiem w końcu co jest na rzeczy ale czytając "internety" ciężko trafić na konkretna opinię czy jest szansa z leczeniem zajść w ciążę bez in vitro? Opinie sa podzielone piszą o leczeniu sterydami inseminacji a inni ze tylko in vitro. Chciałabym wiedzieć na waszych przypadkach. 20.01 mam wizytę u immunologa pierwsza z wynikami badań które zlecił. Wiem że mogę poczekać co powie ale się martwię i chciałabym znać inne podobne przypadki fajnie jakby były z happy endem .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 19:52

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Daria
    Jest wątek o przeciwciałach przeciwplemnikowych, ale wykrytych w badaniu nasienia u facetów. Nie wiem jak wygląda leczenie w przypadku u kobiet.

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Ewa dziekuję no wiem widziałam a ja mam u siebie w krwii mąż zrobił badania nie wiem czy On jest posiadaczem oby jednak nie...

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ