X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Padaczka/ epilepsja i ciąża
Odpowiedz

Padaczka/ epilepsja i ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • An.eta Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 listopada 2022, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy są wśród was osoby, które chorują na epilepsję, zażywają leki i decydują się na ciążę? Albo może któraś z was rodziła zażywając Leviteracetam?
    Pozdrawiam

  • Modli Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 listopada 2022, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja biorę depakine chrono oraz levebon. Planuję ciąże biorę dodatkowo kwas foliowy w formie 5 mg.
    Byłam już raz ale niestety poroniłam, pani dr to której ówcześnie chodziłam że winne były moje leki przeciwpadaczkowe i zaproponowała mi odstawienie ich na 2 lata. Dodatkowo zażywam doraźnie relanium gdy czuję aure i to mi pomaga. Kilka lat temu miałam próbę przejścia na lamotryginę ale skończyło się to dla mnie silną alergią i pobytem miesięcznym w szpitalu. A to najbezpieczniejszy lek przeciwpadaczkowy w ciąży którego zażywać nie mogę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ