X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Partner za granicą
Odpowiedz

Partner za granicą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Viking Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 5 maja 2022, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu kobietki, których partnerzy pracują za granicą? Mój 5 dni na wyjeździe 2 w domu. Staramy się rok ja już tracę nadzieję, że to wyjdzie. Niby wszyscy znajomi, którzy również pracują za granicą w końcu im się udało i to nawet nie raz, tylko kwestia jest jeszcze mojego PCOS😓 Ja już nie wiem co robić czy jest sens stymulować w ogóle skoro jego i tak nie ma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2022, 09:07

  • Sisi85 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 5 maja 2022, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Viking, miałam podobną sytuację, tyle że mąż zjeżdżał co kilka tygodni na tydzień/dwa. Ratowaliśmy się tym że na dni płodne ja jeździłam do niego , przewidywałam po prostu kiedy będą i na te dni brałam urlop :) W sumie i tak udało nam się zajść w czasie gdy mąż 3 tygodnie był w domu, ale tych wypraw do niego nie żałuję. Wprawdzie były trochę zajmujące ale co zwiedziłam to moje (mąż pracował w różnych lokalizacjach) i wspólnie spędzaliśmy czas, to były takie nasze małe święta. Głowa do góry, będzie dobrze! :)

  • Viking Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 5 maja 2022, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie problem w tym, że ja nie mam takiej możliwości jedynie przez okres wakacji. Chyba zrobimy stymulacje na miesiac wakacyjny i może się uda bo jednak inaczej tego nie widzę 😪

  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 10 maja 2022, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viking wrote:
    Czy są tu kobietki, których partnerzy pracują za granicą? Mój 5 dni na wyjeździe 2 w domu. Staramy się rok ja już tracę nadzieję, że to wyjdzie. Niby wszyscy znajomi, którzy również pracują za granicą w końcu im się udało i to nawet nie raz, tylko kwestia jest jeszcze mojego PCOS😓 Ja już nie wiem co robić czy jest sens stymulować w ogóle skoro jego i tak nie ma.
    U nas było podobnie, latałam do UK do narzeczonego praktycznie co weekend lub on przylatywal do PL. Owulka zazwyczaj igrała nam na nosach i przychodziła w środę lub czwartek 🙈 też mam pcos, zaszliśmy pierwszym cyklu stosowania metforminy. Dodatkowo fertistim i olej z wiesiołka.
    Czy Twój partner robił badania?

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
  • Viking Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 11 maja 2022, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    U nas było podobnie, latałam do UK do narzeczonego praktycznie co weekend lub on przylatywal do PL. Owulka zazwyczaj igrała nam na nosach i przychodziła w środę lub czwartek 🙈 też mam pcos, zaszliśmy pierwszym cyklu stosowania metforminy. Dodatkowo fertistim i olej z wiesiołka.
    Czy Twój partner robił badania?
    Ja metformine biorę już na długo przed staraniami, mój partner też. Tak to zrobiliśmy jako pierwsze i są w porządku.

  • Viking Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 11 maja 2022, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja odkąd wiem o pcos suplementuje sie inozytolem nawet sa fajne efekty. Chlop najpierw przyjmowal profertil (polecony przez lekarza) a teraz testujemy fertistim dla mężczyzn. No i od tego cyklu chcę spróbować z nac może to pomoże 🤞

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ