Forum Starając się - ogólne Pasek Swietego Dominika
Odpowiedz

Pasek Swietego Dominika

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niunka87 Przyjaciółka

Wysłany: 4 lutego 2018, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    Chcialabym sie spytac czy jest moze tutaj ktos kto nosi pasek Swietego Dominika ?
    Czy udalo Wam sie zajsc w ciaze ?

Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • puma Debiutantka

Wysłany: 2 czerwca 2018, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka jak ten pasek zadziałał?

2014 -rozpoczęcie starań
    2016 PRL 25, mąż-HBA 64%,
    2017 - laparo =endometrioza I/II, jeden (lewy) niedrożny
    2018 - MTHFR - heterozygota mieszana - prof. Giedel z Katowic stwierdził, że tego się nie leczy i nie zapisał leków
    2019 - mąż operacja żylaków, u mnie kolejna laparo (ZAbrze) wszystko drożne, 6% moziacyzm w kier. zespołu Turnera,
    2020 - trafna diagnoza dr Paśnika z APC analizy Łódź - mój organizm odrzuca zarodek na wczesnym etapie, w pierwszych dniach spóźniającego się okresu test pozytywny - włączone leczenie encortonem - dziś zaawansowana ciąża, dziecko zdrowe..... nie traćcie nadziei - powodzenia - omijajcie Angelius Katowice (tam nam powiedziano, że z takimi wynikami naturalnej ciąży nie będzie na pewno), Ligota -leczenie dla par z NFZ -strata czasu - prowadzi to nieprzyjemny gość mający na wszystko wy......e
  • Magnosia Autorytet

Wysłany: 2 czerwca 2018, 23:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nosiłam. Zadziałał.

Szymon <3 ur. 30.09.2015r. <3

Św. Dominiku czuwaj nad nami.
  • Selina Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2018, 01:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest już wątek poświęcony paskowi i modlitwie do sw.Dominika.
    Ja modliłam się ok.rok i nosiłam pasek, póki co w ciąży nie jestem.
    Nie przestałam wierzyć, ale jakoś nadzieje są mniejsze i zapał minął jakoś...

Koniec starań
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego