X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Oleczka, pięknie nam wątek zaczęłaś :D gratulacje!

    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Idę jutro zbadać tarczyce, b12, ferrytyne, żelazo, kwas foliowy, d3... stary się śmieje, ze za kase która wydaje na badania i lekarzy dom by postawił :p

    spóźniłam się widzę, a szkoda, bo bym Ci jeszcze homocysteinę dorzuciła ;) o tych skrzepach pisałaś...
    A odstawiłaś witaminy B?
    Truskawkowa15 wrote:
    Dziewczyny jak potraktowac biały, gęsty lekko rozciagliwy śluz? Jako plodny czy nie? Dzisiaj temperatura spadła do 36,1 może mi się zaczynają dni płodne. A ten wodnisty to ma być przeźroczysty?

    Przezroczysty. Jak białko jajka. Surowe ;)
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    I kupiłam selen i cynk do suplementacji, może coś się podneisie ft3. Chociaż ja to wszystko już brałam, badałam i ft3 zawsze miałam bardzo niskie

    Bo są osoby, dużo nawet, które mają problem z konwersja i juz. Np ja. Z jakiegoś nie zrozumiałego powodu branża medyczna preferuje leczenie tylko t4. A to masakra jest.
    Pieknie można to zrozumieć po przeczytaniu "stop that thyroid maddness". Niestey nie ma u nas tłumaczenia, a szkoda, bo to moja biblia tarczycowa i uważam, że każdy kto ma problemy z tarczycą powinien przeczytać.
    Mi po dodanie t3 jakby ktoś przetarł szybki w okularach ;) i zdjął kilogramy z ramion. Jakość życia nieporównywalna.
    Ale co się nawalczyłam to moje. Nie mam endo, który rozumie działanie T3, więc musze kombinować. Ostatnio znalazłam gina, który przepisuje novo w ciąży i to jest cud. Inni boją sie T3 w ciąży jak diabeł święconej wody.


    U mnie bzykanko było, ale mam tak mało nadziei, ze wracam do robienia listy rzeczy, które zrobię jak mi z ciążą nie wyjdzie.
    Na wyjeździe była znajoma, która zasżła w ciążę 2 tygodnie wcześniej niż ja w ostatnią. Piękny brzuszek już ma. Tylko się cieszyłam ich szczęściem :)

    Mika88 lubi tę wiadomość

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 1 października 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Oleczka, pięknie nam wątek zaczęłaś :D gratulacje!




    Bo są osoby, dużo nawet, które mają problem z konwersja i juz. Np ja. Z jakiegoś nie zrozumiałego powodu branża medyczna preferuje leczenie tylko t4. A to masakra jest.
    Pieknie można to zrozumieć po przeczytaniu "stop that thyroid maddness". Niestey nie ma u nas tłumaczenia, a szkoda, bo to moja biblia tarczycowa i uważam, że każdy kto ma problemy z tarczycą powinien przeczytać.
    Mi po dodanie t3 jakby ktoś przetarł szybki w okularach ;) i zdjął kilogramy z ramion. Jakość życia nieporównywalna.
    Ale co się nawalczyłam to moje. Nie mam endo, który rozumie działanie T3, więc musze kombinować. Ostatnio znalazłam gina, który przepisuje novo w ciąży i to jest cud. Inni boją sie T3 w ciąży jak diabeł święconej wody.


    U mnie bzykanko było, ale mam tak mało nadziei, ze wracam do robienia listy rzeczy, które zrobię jak mi z ciążą nie wyjdzie.
    Na wyjeździe była znajoma, która zasżła w ciążę 2 tygodnie wcześniej niż ja w ostatnią. Piękny brzuszek już ma. Tylko się cieszyłam ich szczęściem :)

    Sung a kiedy testujesz? Trzymam kciuki

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 1 października 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Oleczka, pięknie nam wątek zaczęłaś :D gratulacje!




    Bo są osoby, dużo nawet, które mają problem z konwersja i juz. Np ja. Z jakiegoś nie zrozumiałego powodu branża medyczna preferuje leczenie tylko t4. A to masakra jest.
    Pieknie można to zrozumieć po przeczytaniu "stop that thyroid maddness". Niestey nie ma u nas tłumaczenia, a szkoda, bo to moja biblia tarczycowa i uważam, że każdy kto ma problemy z tarczycą powinien przeczytać.
    Mi po dodanie t3 jakby ktoś przetarł szybki w okularach ;) i zdjął kilogramy z ramion. Jakość życia nieporównywalna.
    Ale co się nawalczyłam to moje. Nie mam endo, który rozumie działanie T3, więc musze kombinować. Ostatnio znalazłam gina, który przepisuje novo w ciąży i to jest cud. Inni boją sie T3 w ciąży jak diabeł święconej wody.

    Nie brałam regularnie suplementów ostatnio, więc nie było zbytnio co odstawiać. Brałam wszystko może z tydzień, potem jakoś straciłam motywację :P

    Porozmawiam jutro z endo o novo, bo już dwa lata temu o tym myślałam.. chociaż ja ogólnie nie narzekam na samopoczucie, z wyjątkiem senności, chociaż to może być spowodowane też tym, że od ponad roku nie przespałam ani jednej nocy. Mam 51 kg przy 165, więc z nadwagą o dziwo też nie mam problemów i nigdy nie miałam, a pewni powinnam i przy chorej tarczycy i przy pcos. Znajdę tą książkę gdzieś w internecie?

    I co to jest homocysteina? Mogę iść zbadać w tym tygodniu przy okazji odbioru wyników jeśli warto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2018, 11:49

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 1 października 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny :-)

    Ależ pięknie zaczął się październik :-) Wybaczcie, ale przeczytałam tylko wiadomości z dzisiaj (3 strony!) ;-)

    Oleczka, piękne gratulacje! :-) A teraz wrzuć zdjęcie testu, wiele z nas lubi takie zdjęcia :-)

    Ja, jak zawsze, z całego serca przesyłam ogrom wirusków!!! Aktualnie czuje się gruba i ciężką, bolą mnie biodra i cały czas mam zatkany nos ;-) Czyli typowa ciąża :-D

    Więc takie typowe wiruski z właśnie rozpoczętego 17 tc :-)

    &#*@(@¥@€#€××^&@¥@₩#*$€÷_×@₩₩@&#^$÷_€×₩@-(#&^$€$₩÷₩@&#^#_×_×¥)@-*#^_#×(₩@)@(-&'(_€=)€€¥£÷_÷(€)₩¥÷@#^&(₩€=÷+#%*;:":&(₩€$@@_*)(,?;;:'₩¥£€/=÷×+!@#$%^&*())?,,;:"'₩¥£€€₩₩_#@$^()¥€%$^*)(÷#%&)₩*^%*(

    Mika88, Majaaa, speakyourmind93, Słoneczko12 lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Czekałam na Twoją wiadomość. Czyli kolejny ginekolog potwierdził obecność zrostu? Będą go wycinać? I co z tym pęcherzykiem? Dlaczego nie rośnie? Bo wcześniej nie miałaś chyba cykli bezowulacyjnych?
    Pytałam go jakim cudem to co pokazuje na ekranie nazywa zarostem skoro tylko hsg może to potwierdzić , śmiał się ze internetow się naczytałam i panikuje ale wytłumaczył ze oczywiście nie może dać sobie ręki obciąć ze to akurat zrost ale faktem jest ze coś tam siedzi bo widzi biała plamkę w tym samym miejscu . Taki obraz macicy mógłby sugerować Np pęcherzyk ciążowy no ale to wykluczamy , polipy torbiele ale przy moich parametrach endometrium to raczej nie moliwe , cystę niewchlonieta , ale ona najpewniej zniknęła by po miesiączce a u mnie widać to drugi cykl wiec najpewniej to zrost wywołany latami antykoncepcji , mówi ze najpewniej był jakiś stan zapalny i zrobił się zrost który usuniemy za kilka dni . Cykl bezowu to albo przypadek , albo estrofem który brałam niepotrzebnie bo moje strogeny są w porządku i dlatego jak odstawiłam estrogen to organizm nie produkował już sam bo dostał z zewnątrz i zatrzymał się wzrost pęcherzyka . Albo moja rezerwa jajnikowa daje o sobie znać bo mój stosunek lh / fsh czy na odwrót hehe wynosi 0,6 wiec mogę mieć w jednym roku i z 5 takich cykli ... aczkolwiek moje jajniki noe wyglądają na wygasające to potwierdzili mi wszyscy lekarze ech . To teraz czekam na hsg .. i po tym będę ostro działać hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka gratuluje

    Co powiecie na ten moj wykres?

    https://zapodaj.net/40f0bab788ed6.png.html

  • gosix Przyjaciółka
    Postów: 101 87

    Wysłany: 1 października 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Zero objawow. Zatestowalam tylko dlatego ze musialam wiedziec czy odstawic dupka. Bo w sobote jak testowalam to byla biel :-) dzisiaj az mi test wypadl z reki jak zobaczzylam druga kreske.

    GRATULACJE OLECZKA!!!! :)

    Chyba dla niejednej z nas jest to mega pocieszające, że czasami nie ma żadnych objawów ciążowych, a na teście dwie kreseczki. :)

    U mnie narazie nic oprócz czasami pobolewającego brzucha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2018, 12:10

    Nona lubi tę wiadomość

    27 lat
    Staramy się o pierwszego dzidziucha :)
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 1 października 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Nie brałam regularnie suplementów ostatnio, więc nie było zbytnio co odstawiać. Brałam wszystko może z tydzień, potem jakoś straciłam motywację :P

    Porozmawiam jutro z endo o novo, bo już dwa lata temu o tym myślałam.. chociaż ja ogólnie nie narzekam na samopoczucie, z wyjątkiem senności, chociaż to może być spowodowane też tym, że od ponad roku nie przespałam ani jednej nocy. Mam 51 kg przy 165, więc z nadwagą o dziwo też nie mam problemów i nigdy nie miałam, a pewni powinnam i przy chorej tarczycy i przy pcos. Znajdę tą książkę gdzieś w internecie?

    I co to jest homocysteina? Mogę iść zbadać w tym tygodniu przy okazji odbioru wyników jeśli warto
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d9a0d9585ce9.png

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3a3bfe317cd6.png
    Mi pani genetyk mowila zeby nie patrzyc na normy homocysteiny i ze jak bedzie 9 lub pozwyzej to powinno brac sie juz metyle .. a najlepiej jakby osiagla poziom 7 wtedy było by idealnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2018, 12:19

    Sung lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 1 października 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosix wrote:
    GRATULACJE OLECZKA!!!! :)

    Chyba dla niejednej z nas jest to mega pocieszające, że czasami nie ma żadnych objawów ciążowych, a na teście dwie kreseczki. :)

    U mnie narazie nic oprócz czasami pobolewającego brzucha.

    Brak objawów jest jak najbardziej objawem ;-) Zero bólów brzucha, zero częstomoczu, zero bólu piersi ;-) I tak się zaczął 17tc ;-)

    Więc przy braku objawów, których co miesiąc się doszukujemy, brak objawów również powinien cieszyć ;-)

    Magda - mbc, Nona lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • gosix Przyjaciółka
    Postów: 101 87

    Wysłany: 1 października 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Brak objawów jest jak najbardziej objawem ;-) Zero bólów brzucha, zero częstomoczu, zero bólu piersi ;-) I tak się zaczął 17tc ;-)

    Więc przy braku objawów, których co miesiąc się doszukujemy, brak objawów również powinien cieszyć ;-)

    Dziękuję Wam dziewczyny za te słowa, aż poniedziałek w pracy staje się przyjemniejszy! ;) Jeszcze około tygodnia czekania na test!

    Nona lubi tę wiadomość

    27 lat
    Staramy się o pierwszego dzidziucha :)
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 1 października 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Oleczka wrzuć zdjęcie:) na zachętę !:) gratuluję!!!:)

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 1 października 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka super, zazdraszczam ale tak pozytywnie :) pocieszające to, że nie masz objawów :)

    mnie brzuch pobolewa i załączyło mi się ssanie... może jednak cykl nie będzie długi, oby

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Ann.ann Ekspertka
    Postów: 192 145

    Wysłany: 1 października 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziewczyny, dawać nam tu te tłuste krechy :)

    Majaaa lubi tę wiadomość

    Basia: ukdybd3mnkuh4sjx.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 1 października 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia1986 wrote:
    Pytałam go jakim cudem to co pokazuje na ekranie nazywa zarostem skoro tylko hsg może to potwierdzić , śmiał się ze internetow się naczytałam i panikuje ale wytłumaczył ze oczywiście nie może dać sobie ręki obciąć ze to akurat zrost ale faktem jest ze coś tam siedzi bo widzi biała plamkę w tym samym miejscu . Taki obraz macicy mógłby sugerować Np pęcherzyk ciążowy no ale to wykluczamy , polipy torbiele ale przy moich parametrach endometrium to raczej nie moliwe , cystę niewchlonieta , ale ona najpewniej zniknęła by po miesiączce a u mnie widać to drugi cykl wiec najpewniej to zrost wywołany latami antykoncepcji , mówi ze najpewniej był jakiś stan zapalny i zrobił się zrost który usuniemy za kilka dni . Cykl bezowu to albo przypadek , albo estrofem który brałam niepotrzebnie bo moje strogeny są w porządku i dlatego jak odstawiłam estrogen to organizm nie produkował już sam bo dostał z zewnątrz i zatrzymał się wzrost pęcherzyka . Albo moja rezerwa jajnikowa daje o sobie znać bo mój stosunek lh / fsh czy na odwrót hehe wynosi 0,6 wiec mogę mieć w jednym roku i z 5 takich cykli ... aczkolwiek moje jajniki noe wyglądają na wygasające to potwierdzili mi wszyscy lekarze ech . To teraz czekam na hsg .. i po tym będę ostro działać hehe
    No to trzymam kciuki za hsg i wycięcie tego zrostu :) oby to pomogło i dalej było już tylko z górki ;)

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 1 października 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    U mnie bzykanko było, ale mam tak mało nadziei, ze wracam do robienia listy rzeczy, które zrobię jak mi z ciążą nie wyjdzie.
    Sung wiesz jak to mówią - że takie jednorazowe wpadki przy staraniach wychodzą najlepiej :p

    NONA ja mój ananas już czeka :) tylko że olałam wykres i temp więc zaczne jeść na oko :)

    Sung, Nona lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 1 października 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też będę próbować z ananasem po owu :D

    Nona lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2517 863

    Wysłany: 1 października 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Zero objawow. Zatestowalam tylko dlatego ze musialam wiedziec czy odstawic dupka. Bo w sobote jak testowalam to byla biel :-) dzisiaj az mi test wypadl z reki jak zobaczzylam druga kreske.

    Też jestem ciekawe ile dpo teraz jesteś, że wyszedł pozytywny ;)

    mhsv3e5ey6oj6okz.png
    Beta 18 dpo - 1621 mIU/ml
    Progesteron - 38,70 ng/ml
    TSH - 1,9
    Beta 20 dpo - 3190 mIU/ml
    22.03.21 - jest ❤
    11.06.21 - będzie synek 💙
    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 1 października 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie testy owu powoli ciemnieja, wiec staranka pelna para. Zazwyczaj mam owulke kolo 16dc, wiec juz za kilka dni :)
    W tym cyklu wspomoge sie troche dupkiem, bo moje fazy lutealne sa troche za krotkie.
    Do rego chyba zaczne brac Acard, ze wzgledu na moje ostatnie badania na trombofilie...

    Dziewczyny, ktore sa przeziebione i martwia sie, ze ze staran nici - wiecie, ze przeziebienie jest czesto pierwszym objawem ciazy? Nie martwcie sie, tylko dzialajcie. Ja znam sporo przypadkiw zaciazenia w cyklu nawet z antybiotykiem :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 1 października 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Ja też będę próbować z ananasem po owu :D

    A ile tego ananasa trzeba zjeść? I przez jaki okres? :)

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 1 października 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    A ile tego ananasa trzeba zjeść? I przez jaki okres? :)

    Nie pamiętam :D
    Ale dziewczyny na pewno napiszą później :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ