X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 października 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko tez chce zamowic owulacyjne z allegro. Czyli chyba dobrze pokazuja cooo ? Bo maz mowi ze w tej cenie tyle testow to lipa moze byc no ale chyba klamac nie beda. Sama nie wiem . w aptekach cenowo przeginaja

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 2 października 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko gratuluję pozytywnego testu owu teraz tylko działajcie. 17dc i test owu pozytywny to dobry wynik :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 20:14

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 października 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko u Was wszystko w porzadku , teraz test owu pozytywny wiec ciaza to tylko kwestia czasu ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 2 października 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka dobre wieści :)

    Ja dziś upiekłam ciastka owsiane z żurawina i zrobiłam muszle makaronowe ze szpinakiem i 3 serami idealnie :)

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 2 października 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Najmłodsza na śluz conceive i siemie ;)
    Cleanblue sa super. Raz zrobilam i szok byl bo trafiłam akurat na pozytywny-jedyny w calym cyklu! Mi przyszly z neta,50 szt. I zrobilam na szybko po drugim wręcz siku i patrzcie :o
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fe744d5543ad.jpg
    A to 17dc ,za 3 dni wizyta aaaa :D

    Nie chcę psuć nastroju, ale to nie jest pozytywny test owulacyjny. Kreska testowa musi być co najmniej tego samego koloru lub ciemniejsza. Samo pojawienie się nieco wyraźniejszej kreski nie zwiastuje owulacji i nie oznacza piku lh.
    Warto jednak czasami robić, np. 2 testy dziennie, jeśli nagle kreska zaczyna ciemnieć, ale test nie jest wyraźnie pozytywny - test przeprowadzony kilka godzin później może już być pozytywny! :-)
    Trzymaj kciuki :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 października 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia testy poki co fajne ;) ten jeszcze nie jest pozytywny (co.sie zgadza z tempką i objawami) więc póki co sie sprawdza. Jak sie sprawdzi z usg to polecam jak najbardziej ;p no i tyle testow za grosze .
    Masz racje-nowa energia we mnie wstąpila ;)
    Co.do meza to zawsze bede polecac pestki dyni(cynk) i orzechy brazylijskie ;)

    Kozgo ja chce oba przepisy! Jestem maniaczką owsianych i szpinaku <3

    speakyourmind93, Nona lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 października 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Nie chcę psuć nastroju, ale to nie jest pozytywny test owulacyjny. Kreska testowa musi być co najmniej tego samego koloru lub ciemniejsza. Samo pojawienie się nieco wyraźniejszej kreski nie zwiastuje owulacji i nie oznacza piku lh.
    Warto jednak czasami robić, np. 2 testy dziennie, jeśli nagle kreska zaczyna ciemnieć, ale test nie jest wyraźnie pozytywny - test przeprowadzony kilka godzin później może już być pozytywny! :-)
    Trzymaj kciuki :-)
    Kochana ja wiem ;) toz to u mnie za szybko na owu(patrzac na cykle 40 dniowe ponad) ale cieszy mnie że jest coś a do wizyty tylko.3 dni to jest szansa ze ujrze pecherzyk i lekarz powie " owu na dniach,prosze dzialac" :D wtedy wiem,ze po 1 jest owu a po 2 krótszy cykl;)

    patuniek86 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Suplementacja powinna być dostosowana do konkretnej osoby. Do jej chorób, niedoborów itd. itp.

    A w ogóle to na innym wątku przeczytałam, że jesteś zosiak...
    Ja juz tyle kombinacji z lekami mialam nawet ovarin lezy w polce nie dla mnie wit e tez nie dla mnie ograniczylam do minimum wszystko ananasa tez kiedys probowalam ale najsmiesniejsze jest to ze w dwie poprzednie ciaze zasszlam na foliku tylko !
    Sung tak jestem zosiak myslalam ze tamta nazwa jakas pechowa zreszta mialam kryzys ale co tu opowiadac sama wiesz...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 20:51

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 października 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Ja juz tyle kombinacji z lekami mialam nawet ovarin lezy w polce nie dla mnie wit e tez nie dla mnie ograniczylam do minimum wszystko ananasa tez kiesy probowalam ale najsmiesniejsze jest tk ze w dwiw poprzednie ciaze zasszlam na foliku tylko !
    Sung tak jestem zosiak myslalam ze tamta nazwa jakas pechowa zreszta mialam kryzys ale co tu opowiadac sama wiesz...
    Hm,kojarze nazwe..skąd zmiana?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 2 października 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Kochana ja wiem ;) toz to u mnie za szybko na owu(patrzac na cykle 40 dniowe ponad) ale cieszy mnie że jest coś a do wizyty tylko.3 dni to jest szansa ze ujrze pecherzyk i lekarz powie " owu na dniach,prosze dzialac" :D wtedy wiem,ze po 1 jest owu a po 2 krótszy cykl;)

    No to ufff, bo już widziałam komentarze o pozytywie, więc wolałam się upewnić, że wiesz ;-)
    Co nie zmienia faktu, że starać i tak się trzeba, bo nigdy nic nie wiadomo ;-)

    Przy zaśniadzie zaszła w ciążę <3 tylko raz (!) i to 3 dni przed owu ;-) Kiedy testy owulacyjne były bardzo negatywne ;-)
    A wiadomo, zaśniad to czysty pech, żadna genetyka ;-)

    Więc nigdy nic nie wiadomo :-)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 2 października 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testów owulacyjnych z allegro, mogę się podzielić moim doświadczeniem z tymi:
    https://zapodaj.net/1b1a70242a798.jpg.html

    Niestety w miesiącu, w którym używałam tylko ich, przez większość cyklu pokazywały mi dwie kreski, ale jedna ciągle była jaśniejsza, przestraszyłam się, że owulacji nie było wcale. W kolejnym cyklu robiłam je równocześnie z tymi z "domowego laboratorium" i kiedy na nich wychodziły dwie grube krechy, na tych tanich z allegro nadal cały czas była ta blada... Więc osobiście nie polecam, chyba że trafiłam na jakieś felerne :)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 października 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    No to ufff, bo już widziałam komentarze o pozytywie, więc wolałam się upewnić, że wiesz ;-)
    Co nie zmienia faktu, że starać i tak się trzeba, bo nigdy nic nie wiadomo ;-)

    Przy zaśniadzie zaszła w ciążę <3 tylko raz (!) i to 3 dni przed owu ;-) Kiedy testy owulacyjne były bardzo negatywne ;-)
    A wiadomo, zaśniad to czysty pech, żadna genetyka ;-)

    Więc nigdy nic nie wiadomo :-)
    Ja kochana ich tyle juź narobiłam,że wiem że tylko gruba krecha to owu (no plus śluz,ból jajnika itp);)
    I masz racje,ale ja 3 dni jeszcze postu,pózniej niech sie dzieje. No taka panikara jestem i juz..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 października 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Co do testów owulacyjnych z allegro, mogę się podzielić moim doświadczeniem z tymi:
    https://zapodaj.net/1b1a70242a798.jpg.html

    Niestety w miesiącu, w którym używałam tylko ich, przez większość cyklu pokazywały mi dwie kreski, ale jedna ciągle była jaśniejsza, przestraszyłam się, że owulacji nie było wcale. W kolejnym cyklu robiłam je równocześnie z tymi z "domowego laboratorium" i kiedy na nich wychodziły dwie grube krechy, na tych tanich z allegro nadal cały czas była ta blada... Więc osobiście nie polecam, chyba że trafiłam na jakieś felerne :)
    Ja mam inne ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Ann.ann Ekspertka
    Postów: 192 145

    Wysłany: 2 października 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Co do testów owulacyjnych z allegro, mogę się podzielić moim doświadczeniem z tymi:
    https://zapodaj.net/1b1a70242a798.jpg.html

    Niestety w miesiącu, w którym używałam tylko ich, przez większość cyklu pokazywały mi dwie kreski, ale jedna ciągle była jaśniejsza, przestraszyłam się, że owulacji nie było wcale. W kolejnym cyklu robiłam je równocześnie z tymi z "domowego laboratorium" i kiedy na nich wychodziły dwie grube krechy, na tych tanich z allegro nadal cały czas była ta blada... Więc osobiście nie polecam, chyba że trafiłam na jakieś felerne :)

    Ja właśnie tych używam i u mnie pokazują dość dobrze, wokół owulacji wychodzą wyraźnie pozytywne a w pozostałe dni zupełnie blade. No z wyjątkiem wczesnej ciąży kiedy też wychodziły pozytywne ;)
    W tym cyklu mierzę temperaturę to zobaczę jak się ma jedno do drugiego.

    Basia: ukdybd3mnkuh4sjx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Hm,kojarze nazwe..skąd zmiana?
    Nie ma sie czym chwalic Przedszkolanko;) m.in z powodu kalendarza ovu ;)

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 2 października 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka ja wszystko z kwestii smaku :)

    Mój popęd seksualny sie zgubił albo cykl bezowulacyjny albo jesienna deprecha

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 2 października 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka super, owu się zbliża, u endo w porządku, piękne wiadomości i nowa energia! :)

    Ja byłam u gina dzisiaj, trochę mnie zaniepokoiło plamienie które miałam, ale wszystko jest w porządku, endometrium piękne, jajo ogromne i lada chwila owu, dostałam przykaz lecieć do domu i działać :D więc jak w tym cyklu nie wyjdzie, to w kolejnym podejdziemy do IUI

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 2 października 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Ja jestem po monitoringu, egzamin wstępny na aplikacje zdany, więc czekam na pozytyw teraz na teście ciążowym ;) dostałam luteinę 50mg 2x dziennie podjęzykowo, bo poprzednio prog 8dpo był 11,5, więc czuję się zmotywowana :) testować mam zamiar od 7.10 siódemka była na egzaminie dla mnie szczęśliwa to i tutaj może będzie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 21:35

    patuniek86, Sung, fiorella82 lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 2 października 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Przedszkolanka ja wszystko z kwestii smaku :)

    Mój popęd seksualny sie zgubił albo cykl bezowulacyjny albo jesienna deprecha

    Też lubię przepisy z kwestii smaku :)

    Mika88 lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 października 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Przedszkolanka ja wszystko z kwestii smaku :)

    Mój popęd seksualny sie zgubił albo cykl bezowulacyjny albo jesienna deprecha
    Jesienna na bank..mnie dzisiaj głowa cały dzień mega boli :/

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ