Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paździrnikowe Szczęścia :)
Odpowiedz

Paździrnikowe Szczęścia :)

Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 8 października 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Daisy torebka jest śliczna :)
    Kupiłam test, może zrobie dziś, a może jutro. Ja i tak już po terminie.

    To rob dzis :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 8 października 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ia ależ Ty masz cierpliwość :)
    Czekam na wyniki testu, ale czuję, że będzie u Ciebie zielono!

    Daisy test dzień przed @ powinien być wiarygodny :)
    Trzymam mooocno kciuki!

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 8 października 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ia ja tez trzymam mocno kciuki! Eh zebys potem nie byla na nas zla ze Cie nakrecilysmy :(

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 8 października 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena, ale przyrost bety! Pięknie! Niech dzidzia zdrowo rośnie!

    Daisy, zapisałam, że jutro jemy internetowego torta z okazji urodzinek ;)

    La, trzymam kciuki za 2 kreski :) Poczekaj z testem, niech się fasolek na spokoju zagnieździ :)
    Ja czekałam tydzień,a po tygodniu druga kreska wyszła ledwo co. A teraz kopie mnie 405gramowy Chłopaczek :)

    Mój syn będzie miał na imię Tomasz, klasycznie, ale ładnie ;)
    Nie skrzywdziłabym dziecka jakimś dziwnym imieniem. Gdzieś widziałam też imię Niunia!
    Wyobraźcie sobie - kobieta chce np. być politykiem i przedstawia się "Dzień dobry państwu, nazywam się Niunia Kowalska".. Masakra :D

    nick nieaktualny, Daisy lubią tę wiadomość


  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 8 października 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zawsze myślałam, że urzędy zawsze jakoś hamują zbyt wybujałą wyobraźnię rodziców ;) Sue baaardzo mi się imię Tomasz podoba :)

    Sue lubi tę wiadomość

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 8 października 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomasz to sliczne imie:-) dobry wybor :-)

    Sue lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 8 października 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomasz to super imię :) Mam kuzyna Tomasza :)

    Sue lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 8 października 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny!!

    Ja mam brata Tomka, a ojciec mojego P. też jest Tomasz. Obaj są świetnymi facetami, więc to taki trochę ukłon w ich stronę :)
    Z bratem mam dobry kontakt, będzie chrzestnym, a poza tym, Tomusie to świetne chłopaki są ;)

    Jeśli kiedyś będzie córka to będzie Zosia albo Luiza. Może mi się uda następną machnąć córkę:)


  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 8 października 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia też śliczne imię :)
    Luiza ładnie, chociaż mi się bardzo kojarzy ze skansenem w moim mieście :P

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 8 października 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh Sana nieźle :P
    Mi się podobateż Hania :) albo Maja.

    20140607580117.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 8 października 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dla dziewczynki się podoba Julia, Hania :)
    Narzeczonemu znowu Nadia :)

    Ale mamy postanowione, że jeśli będzie córka to pierwsza będzie Julia, a jeśli byśmy się doczekali drugiej córki, to ona Nadia będzie :)
    A Hania by pewnie było jako drugie imię :)

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 8 października 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia to moja chrzesnica. Do czasu ciązy,porodu to jeszcze pewnie mi się inne spodobają.

    20140607580117.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 8 października 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie masz rację :)
    Haha nie jesteśmy w ciąży a już imiona wybieramy, wózki :P

    Isia93, Daisy lubią tę wiadomość

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 8 października 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi podoba sie dla dziewczynki Roksana, Kinga
    A dla chlopca Szymon, Kacper, Tobiasz :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 8 października 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia to mojej cory 2gie imie ;)
    Hania mi sie bardzo podoba i Wanda :)
    Z chlopiecych to nie wiem nigdy o tym nie myslalam..Andrzej, Mateusz? Doprawdy nie wiem. :)

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 8 października 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie nakręcacie mnie :) więc spokojnie piszcie mi o moim testowanku :) jak się kibelek zwolni to pójdę zrobić.

    Daisy, nick nieaktualny, zwei_kresken, nick nieaktualny, Katarzyna87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 8 października 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana wrote:
    No pewnie masz rację :)
    Haha nie jesteśmy w ciąży a już imiona wybieramy, wózki :P

    Sana co do wózka to jesli nic ciekawszego się nie pojawi niż ten co Ci pokazywałam to chyba byłby tamten :D A z imion to mam kilka które już mi się podobają od dawna i pewnie z tych będę wybierać. Tzn. będziemy, bo trzebabędzie to skonsultować z współtwórcą :D

    20140607580117.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 8 października 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo i Mateusz :-)

    Daisy lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 8 października 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Dziewczyny nie nakręcacie mnie :) więc spokojnie piszcie mi o moim testowanku :) jak się kibelek zwolni to pójdę zrobić.

    To dobrze, że nie nakręcamy...

    ... I jak i jak i jak? ;D

    Daisy, nick nieaktualny, Sue, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 8 października 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahaha Zwei_kresken dobre :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ