Forum Starając się - ogólne Pcos antykoncepcja
Odpowiedz

Pcos antykoncepcja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • dzastina2005 Autorytet
  Postów: 1612 809

  Wysłany: 19 sierpnia 2016, 22:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć kochane moja królewna ma 16 miesięcy udało się po 3 latach starań obecnie napewno przez najbliższe 2 lata nie planujemy następnej ciąży. Więc takie moje pytanie czy któraś z was stosowała jakąś inną metodę antykoncepcji przy Pcos niż tabletki (gdyż ja raczej bym zapominala o ich brania) może jakieś plastry, krążki, infekcje?

  2015 córcia
  Obecnie 3 lata starań

  Wyniki nasienia w normie.
  Czekam na sono hsg
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego