Forum Starając się - ogólne PCOS - czy ktoś poleci ginekologa z opolskiego?
Odpowiedz

PCOS - czy ktoś poleci ginekologa z opolskiego?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Wyczekująca Koleżanka
  Postów: 37 26

  Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny
  Wiem, że podobne tematy już istnieją ale chciałam Was zapytać (a szczególnie te borykające się z PCOS) czy mogłybyście polecić mi jakiegoś dobrego ginekologa z opolskiego, który ma doświadczenie z PCOS? Po wczorajszej wizycie u podobno super pani ginekolog dowiedziałam się, że stymulacji owulacji podejmują się tylko kliniki leczenia niepłodności, a moich długich cykli (trwających czasami nawet 90 dni) nie trzeba skracać, bo to nic nie da... Także może jednak któraś z Was miała w opolskim lepsze doświadczenia i się ze mną podzieli opinią na temat ginekologów?
  Z góry bardzo dziękuję

  25f61e48d3175427df2d3124f642d8c5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego