X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PCOS - czy ktoś poleci ginekologa z opolskiego?
Odpowiedz

PCOS - czy ktoś poleci ginekologa z opolskiego?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wyczekująca Koleżanka
    Postów: 37 26

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Wiem, że podobne tematy już istnieją ale chciałam Was zapytać (a szczególnie te borykające się z PCOS) czy mogłybyście polecić mi jakiegoś dobrego ginekologa z opolskiego, który ma doświadczenie z PCOS? Po wczorajszej wizycie u podobno super pani ginekolog dowiedziałam się, że stymulacji owulacji podejmują się tylko kliniki leczenia niepłodności, a moich długich cykli (trwających czasami nawet 90 dni) nie trzeba skracać, bo to nic nie da... Także może jednak któraś z Was miała w opolskim lepsze doświadczenia i się ze mną podzieli opinią na temat ginekologów?
    Z góry bardzo dziękuję

    25f61e48d3175427df2d3124f642d8c5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ