X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pęcherzyk ciążowy 7dpo?
Odpowiedz

Pęcherzyk ciążowy 7dpo?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zacznę od tego, że mam już 2 dzieci i poroniłam 2 razy. Nadal z mężem staramy się o 3 dziecko. Wczoraj był mój 7dpo (tak przypuszczam) i zrobiłam betę hCG, oczywiście z wynikiem negatywnym. Nie martwiłabym się tym, gdyby nie wizyta u ginekologa. Jestem na luteinie z powodu poronień, wczoraj pani doktor zrobiła mi usg ginekologiczne. Stwierdziła, że macica jest idealnie przygotowana na ciążę, endometrium 13mm (ale to chyba z powodu luteiny..) i powiedziała też, że "widzi coś pęcherzykowatego" w macicy. Nawet przesunęła mi ekran abym mogła sama zobaczyć "to coś". Wg niej może być to pęcherzyk ciążowy, ale oczywiście jest jeszcze za wcześnie na potwierdzenie. Jednak po odebraniu wyniku bety, jakoś mało w to wierzę. Czy jeśli rzeczywiście to co było widać na usg jest pęcherzykiem ciążowym, to beta nie powinna być chociaż odrobinę podwyższona? A jeśli na betę za wcześnie, to czy w ogóle jest możliwe, żeby było cokolwiek widać na usg? Wiem, że muszę być cierpliwa i zrobić ponownie betę w poniedziałek, ale te pytania nie dają mi spokoju.. Dodam jeszcze, że od wczoraj (jeszcze za nim byłam na usg) bardzo boli mnie podbrzusze, coś jak na @, ale powinna być dopiero 15.. Jajniki mam w porządku. Czekam na jakąkolwiek odpowiedź :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ