X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pęcherzyk nie rośnie
Odpowiedz

Pęcherzyk nie rośnie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 28 marca 2023, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam już drugi cykl stymulowany Aromkiem. Obecnie bylam na monitoringu, w 9dc mialam pęcherzyk 10x13mm natomiast dzis przy kolejnej wizycie (13dc), lekarka stwierdziła, że ten pęcherzyk nie urósł. W dalszym ciągu ma tą sama wielkość. Zwiększyła mi dawkę leku, mam go brać przez 5 dni po 2 tabletki dziennie. Następnie ponowny monitoring za tydzień. Miałyście taką sytuację, że pęcherzyk w tak wczesnej fazie nie urósł?
    Czy on może jeszcze urosnąć? Łudzę się tylko, bo to pęcherzyk na prawym jajniku, lewy mam niedrożny, a tam mam najczęściej owulacje. Dlatego ten cykl należy do rzadko się zdarzających u mnie. Dodam, że to pierwsza taka sytuacja u mnie że pęcherzyk nie urósł. Miałam już sporo monitoringów i nigdy nie miałam takiej sytuacji ..

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 28 marca 2023, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiekk wrote:
    Dziewczyny, mam już drugi cykl stymulowany Aromkiem. Obecnie bylam na monitoringu, w 9dc mialam pęcherzyk 10x13mm natomiast dzis przy kolejnej wizycie (13dc), lekarka stwierdziła, że ten pęcherzyk nie urósł. W dalszym ciągu ma tą sama wielkość. Zwiększyła mi dawkę leku, mam go brać przez 5 dni po 2 tabletki dziennie. Następnie ponowny monitoring za tydzień. Miałyście taką sytuację, że pęcherzyk w tak wczesnej fazie nie urósł?
    Czy on może jeszcze urosnąć? Łudzę się tylko, bo to pęcherzyk na prawym jajniku, lewy mam niedrożny, a tam mam najczęściej owulacje. Dlatego ten cykl należy do rzadko się zdarzających u mnie. Dodam, że to pierwsza taka sytuacja u mnie że pęcherzyk nie urósł. Miałam już sporo monitoringów i nigdy nie miałam takiej sytuacji ..

    Moze ten nie urosnie, ale inny tak. 😊 Nie trać nadziei.
    Czasem zdarza sie tak, ze ten, który wydaje sie byc dominującym, nagle sie zatrzymuje, ale inny rosnie.

    Asiekk lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ