X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pęcherzyk w macicy ale nie ciąża??
Odpowiedz

pęcherzyk w macicy ale nie ciąża??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ayrin Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 15 października 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstawilam tabletki antykoncepcyjne 4 miesiace temu (teraz trwa 4 cykl), wg obserwacji wszystkie cykle byly owulacyjne co potwierdza skok temperatury, bole owulacyjne i pozytywne wyniki testow LH z moczu w dzien owulacji. Owulacja miedzy 15 a 17 dc.

    Nie staram sie o ciaze i poki co nie planuje, poki co zabezpieczamy sie solidnie bo priorytetem jest powrot do rownowagi hormonalnej.

    Dzis 18 dzien cyklu (okres mialam normalnie), owulacje mialam prawdopodobnie wczoraj w nocy (test owulacyjny pozytywny, bol jajnikow). Bylam dzisiaj na wizycie u ginekologa, kontrolne usg jajnikow (kiedys mialam stwierdzone pcos) i ginekolog mowi do mnie: "no to robimy probe ciazowa bo w macicy widoczny jest zagniezdzony pecherzyk" i dalej ze to typowy obraz wczesnej ciazy 4-5tyg. Zlecil mi badanie beta hcg, wyniki beda wieczorem, ale bardzo bardzo watpie ze byla jakakolwiek mozliwosc zaplodnienia... i teraz ciekawe co to? Zdaniem ginekologa mozliwe ze jest to drobna zmiana wypelniona plynem... Czy ktoras z Was spotkala sie z taka sytuacja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm...owulacja chwilę temu i już zagnieżdżony pęcherzyk w macicy? No way.

    Ayrin lubi tę wiadomość

  • Ayrin Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 15 października 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta hcg wynik <0,1, negatywny. Czyli co to a pecherzyk? Pozostalosc po nierozwinietej ciazy ktora nie dala zadnych objawow? Czy moze cos innego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 21:41

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ