X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pęknięta szyjka macicy
Odpowiedz

Pęknięta szyjka macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • --->znajoma Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 12 lipca 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem nowa. O dzidzia staramy sie kilka miesięcy, ale bez strasznego "parcia" raczej na luzie. Problem polega na tym, że w tym cyklu myślałam ze sie udało :( 3 dni temu druga jasna kreska. Okres spóźniał mi się 5 dni, więc już ucieszona myślałam, że się udało. Dzisiaj bardzo zaczął boleć mnie brzuch i pojawiło się plamienie. Test dalej pokazuje druga, jasna kreskę :( nie mam nadziei, bo z godzinę na godzinę coraz gorzej się czuje... Do czego zmierzam, jestem po 2 porodach i na wizycie w Czerwcu gin powiedział, że mam pęknięta szyjkę macicy (jest ciagle otwarta, na ok3mm, według kolposkopii) do tego mam opadająca ścianę pochwy :( myślicie, że może mieć to wpływ na ciąże??? Gin zaproponował zabieg, prywatnie około £2500, mieszkamy w Anglii, lekarz w przychodni nie chciał pomoc... uważa, że to nie jest problem. Ginekolog prywatny, polski

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ