Forum Starając się - ogólne Pęknięta szyjka macicy
Odpowiedz

Pęknięta szyjka macicy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • --->znajoma Nowa
  Postów: 4 0

  Wysłany: 12 lipca 2017, 14:31

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny, jestem nowa. O dzidzia staramy sie kilka miesięcy, ale bez strasznego "parcia" raczej na luzie. Problem polega na tym, że w tym cyklu myślałam ze sie udało :( 3 dni temu druga jasna kreska. Okres spóźniał mi się 5 dni, więc już ucieszona myślałam, że się udało. Dzisiaj bardzo zaczął boleć mnie brzuch i pojawiło się plamienie. Test dalej pokazuje druga, jasna kreskę :( nie mam nadziei, bo z godzinę na godzinę coraz gorzej się czuje... Do czego zmierzam, jestem po 2 porodach i na wizycie w Czerwcu gin powiedział, że mam pęknięta szyjkę macicy (jest ciagle otwarta, na ok3mm, według kolposkopii) do tego mam opadająca ścianę pochwy :( myślicie, że może mieć to wpływ na ciąże??? Gin zaproponował zabieg, prywatnie około £2500, mieszkamy w Anglii, lekarz w przychodni nie chciał pomoc... uważa, że to nie jest problem. Ginekolog prywatny, polski

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego