X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pierwsze badania, wyniki.
Odpowiedz

Pierwsze badania, wyniki.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gabiqq Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 7 października 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze moje wyniki, mniej załamujące po wynikchach mojego W. Niby w normie wg nawiasików ale nie wiem czy lepiej jak wszystko po środku czy bliżej zera a może górnej granicy..chyba za dużo w internecie szperam a często informacje zupełnie różne :( a wizyta dopiero za tydzień.

    AMH 2,56 (1,0-12,6)
    FSH - 2 dc - 6,47
    prolaktyna 15.3 (5,18 - 26,53)
    TSH 0,78 (0,3-4,2)

    Autoimmunologia

    a-TG 1,54 <4,11
    a-TPO 0,81 <5.61

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 18:54

    Styczeń ICSI - :(
    Marzec - Crio
    Czekamy Na Ciebie, a może na WAS? <3
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2387 1940

    Wysłany: 8 października 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh jest ok :-)
    Mi lekarz mówił ze ma być w okolicach 1.
    Ja mam ponad 5 i musze zbić.
    A co do reszty to nie wiem :-(

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • gabiqq Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 8 października 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dopiero zaczynamy badania robić..jeszcze się nie oswoiłam z normami i nazwami badań..na pewno będzie dobrze!..widzę, że ślub braliście tydzień po nas :) my 20 kwietnia - taka mała uwaga skłaniająca do uśmiechu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2014, 21:55

    Styczeń ICSI - :(
    Marzec - Crio
    Czekamy Na Ciebie, a może na WAS? <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:33

    gabiqq lubi tę wiadomość

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2387 1940

    Wysłany: 9 października 2014, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabiqq wrote:
    My dopiero zaczynamy badania robić..jeszcze się nie oswoiłam z normami i nazwami badań..na pewno będzie dobrze!..widzę, że ślub braliście tydzień po nas :) my 20 kwietnia - taka mała uwaga skłaniająca do uśmiechu ;)
    Nie mam przy sobie swoich badań to Ci nie powiem jak to chociażby u mnie wygląda z wynikami i normami.

    A z ślubem no to widzisz jaka zbieżność :-)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 9 października 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie wyniki sa bardzo ladne :) zdecydowanie nie ma powodu do zmartwien :) serio :) tylko sie starac :)

    gabiqq lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • gabiqq Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 9 października 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi :)

    Byliśmy dopiero na jednej wizycie. Po wywiadzie i badaniu ogólnym - Ja dostałam badania z krwi jak wyżej i USG narządów rodnych między 9-12dc a mąż tylko badanie nasienia, które wyszło słabo..dlatego cieszymy się, że u mnie póki co wyszło wszystko dobrze.

    NONA - myślisz, że powinnam zbadać progesteron mimo iż nie zlecała jeszcze lekarka?
    Za tydzień kolejna wizyta.
    Pozdrawiam!

    Styczeń ICSI - :(
    Marzec - Crio
    Czekamy Na Ciebie, a może na WAS? <3
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 9 października 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron 7 dni po domniemanej owulacji potwierdza czy owulacja na pewno byla, czyli czy pecherzyk pekl. Poza tym, jesli wynik wskazuje na pekniecie to poznaje sie poziom naturalnego progesteronu w organizmie (pomaga utrzymac ciaze), jesli jest odpowienio wysoki to super, jesli nie to wspomaga sie go progesteronem w tabletkach (luteina, duphaston) od zewnatrz :)

    Za tydzien bedziesz miedzy 9a 12 dniem, tak? I bedziecie podgladac czy rosnie pecherzyk? Moze wtedy zaleci poprostu progesteron. A jak nie zaleci to sprawdzenie nie zaszkodzi :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ