Forum Starając się - ogólne pierwsze wczesne objawy ciąży
Odpowiedz

pierwsze wczesne objawy ciąży

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 8 grudnia 2014, 10:58

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  U mnie takim niepowtarzalnym były bardzo wyraziste sny (i częste budzenie się w nocy, przez co wiecznie byłam niewyspana) i... zmiana zapachu potu (na taki kwaśny, bardzo nieprzyjemny).

 • Bulimulia Ekspertka
  Postów: 237 319

  Wysłany: 8 grudnia 2014, 11:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jedyną różnicą jaką widzę to głośne bulgotanie w brzuchu -czy w ciąży jestem to nie wiem ale nigdy nie słyszałam tak mocno co się dzieje w środku. Telewizor normalnie zagluszam; )

  https://www.maluchy.pl/li-72361.png
 • ana-83 Koleżanka
  Postów: 36 10

  Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  A u mnie jakieś 6dpo rozbolały mnie jajniki podobnie jak na okres tyle ze ból był mniej intensywny początkowo. W dniu spodziewanej miesiączki bolał na tyle mocno ze sięgnęłam po nospe. I doszło jeszcze wcześniej nie znane mi dziwne ciągniecie w pachwinach tak ze sprawiało mi trudność chodzenie. 2 dni po terminie z wieczornego moczu 2 grube krechy. A pózniej to juz lawinowo nabrzmiałe bolesne piersi, niedosypyniae, ganianie do toalety na siku, mega odbijanie, nabrzmiały dół brzucha. Obecnie idzie 8tc i póki co objawy ustąpiły jedyne co mi dokucza obecnie to kręcenie w głowie.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego