SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Kwas foliowy to nie wszystko:
Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Dlaczego pierwsze 90 dni przed poczęciem
ma kluczowe znaczenie?
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Pod choinkę polecamy Ci produkt dedykowany etapowi planowania ciąży
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Postaw na dopasowaną formułę i dawkę folianów.
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pierwsze wczesne objawy ciąży
Odpowiedz

pierwsze wczesne objawy ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie takim niepowtarzalnym były bardzo wyraziste sny (i częste budzenie się w nocy, przez co wiecznie byłam niewyspana) i... zmiana zapachu potu (na taki kwaśny, bardzo nieprzyjemny).

  • Bulimulia Ekspertka
    Postów: 237 319

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyną różnicą jaką widzę to głośne bulgotanie w brzuchu -czy w ciąży jestem to nie wiem ale nigdy nie słyszałam tak mocno co się dzieje w środku. Telewizor normalnie zagluszam; )

    https://www.maluchy.pl/li-72361.png
  • ana-83 Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jakieś 6dpo rozbolały mnie jajniki podobnie jak na okres tyle ze ból był mniej intensywny początkowo. W dniu spodziewanej miesiączki bolał na tyle mocno ze sięgnęłam po nospe. I doszło jeszcze wcześniej nie znane mi dziwne ciągniecie w pachwinach tak ze sprawiało mi trudność chodzenie. 2 dni po terminie z wieczornego moczu 2 grube krechy. A pózniej to juz lawinowo nabrzmiałe bolesne piersi, niedosypyniae, ganianie do toalety na siku, mega odbijanie, nabrzmiały dół brzucha. Obecnie idzie 8tc i póki co objawy ustąpiły jedyne co mi dokucza obecnie to kręcenie w głowie.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ