X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pierwsze wczesne objawy ciąży
Odpowiedz

pierwsze wczesne objawy ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pytanie do zafasolkowanych bądź takich,ktore już kiedyś były w ciąży. Jakie były u Was pierwsze objawy ciąży i kiedy wystąpiły? Czy np.już tydzień po zaplodnieniu, czy miesiąc itd

  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciazy bardzo szybko bo juz z tydz -1.5 od owu .bol piersi straszny i brzucha do tsgo glod ale taki ze az ssalo i nie dalo sie wytrzymac .spalam w pracy.w autobusie gdzie popadlo.w drugiej(poronienie)zaczelos ie od zawrotow glowy kilka dni przed spodziewana@ oraz glod tak jak w pierwszen .brak kompletny sluzu dal mo do myslenia:)w dzien spodziewa ej @przyszedl bol piersi pozniej sennosc ah i u mnie w obu krew z nosa mi leciala i mialam dziwne sny .

    mar, pirelka lubią tę wiadomość

    <3
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból jajnika/kłucie z boku praktycznie zaraz po owulacji, 5 dni później ból brzucha i plamienia oraz ból piersi. Na dwa dni przed spodziewaną @ ból piersi nie do wytrzymania. Miałam wrażenie, że zaraz eksplodują! Do tego wieczorem straszne dreszcze i uczucie jak przy grypie. Dodatkowo ból krzyża.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Zire85 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 września 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie w pierwszej ciąży praktycznie brak objawów poza bólem alamiesiączkowym, w drugiej, w której mierzyłam temp. i bardzo zwracałam uwagę na objawy: 4 dpo bardzo wrażliwe sutki i napięte piersi, 10 dpo nudności i brak apetytu aż do 13 dpo (tego dnia test z moczu (ledwie widoczna kreska) i beta pozytywne), 14 dpo jednodniowe mega dreszcze i temperatura około 38 stopni. Poza tym od 4 dpo delikatne pobolewanie w dole brzucha.

  • mousse23 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej . pisze tu pierwszy raz . w sumie to podejrzewam ze moge byc w ciaży . mam juz synka ma juz dwa lata. czuje sie bardzo dziwnie . boli mnie podbrzusze, plecy z tyłu , mam brązową wydzieline , bolące piersi i widoczne zyly na nich, nudności , czasem bóle głowy i ogólnie jestem spiąca i nie mam na nic siły . jestem dopiero dwa tygodnie po okresie i nie wiem czy to napewno ciąża czy moze owulacja . na test za wcześnie . okresu spodziewam sie na poczatku grudnia .

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko ból piersi - nic poza tym :)

    kasiasiasia28 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Sylwia33 Koleżanka
    Postów: 37 17

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie potwornie bolaly piersi.

    kassiassw lubi tę wiadomość

    17u9h371a0pgn9oc.png
    km5scwa124lzgy51.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mousse, jeżeli jesteś 2 tygodnie po okresie to najprawdopodobniej owulacja, bo na pewno nie ciąża.

    martakrzys lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból piersi . czasem zgaga . dziwny posmak w ustach . bóle brzucha jak na @ więc nie zwiastowało nic na fasolkę !!

    A z takich dziwacznych objawów to wszędzie pająki wychodziły mi w domu !! Gdzie się obruciąłm tam pająki chodziły :) A u nas się mówi że jak pająki wychodzą to na SZCZĘŚCIE :)

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 24 listopada 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ból piersi, którego przed @ nie miewałam.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 25 listopada 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszej ciąży ( nie planowanej) typowe jak na okres, raz tylko mnie zemdliło i to mi nasunęło podejrzenia i zrobiłam test i był +, niestety w 7 tyg poroniłam.
    w drugiej ogromny ból jednej piersi promieniujący aż na rękę, następnego dnia druga też zaczęła boleć, następnie utrzymujący się metaliczny smak. parę dni później pozytyw :D


    v40cu9h.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 25 listopada 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 13:53

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 26 listopada 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria, nie sądzę żeby w 9 tc płód miał długość 25 cm :) Lilirose ma w stopce napisane poprawnie, czyli że jej fasolka ma 25,5 mm czyli 2,5 cm :) To by się zgadzało.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam 4dpo i praktycznie od 4 dni boli mnie jakby prawy jajnik. Czasami mam wrażenie rozchodzącego się ciepła. Nie mogę sobie znaleźć miejsca na siedząco, może to jakieś zapalenie, przeziębienie?

  • Sandraaa Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa ale jakiś czas obserwuje Wasze rozmowy .
    Mam problem. Ostatnio nachodzą mnie myśli że może to juz czas na dzidziusia :)
    Z partnerem jeszcze nie rozmawiałam na ten temat.
    Ale nie o to chodzi. Cykle mam 34-35 dniowe . Aktualnie jestem w 24 dniu cyklu.Jest to moj 3 cykl
    Od ostawienia tabletek Yasmin. Śluz wystepuje normalnie jak zwykle,
    Ale w tym miesiącu dopiero zaczęlam sie dokładniej przyglądać.
    Podczas stosunku nigdy się nie zabezpieczamy ale nigdy nie kończy we mnie. Raz ostatnio sie zdarzylo ale nie do konca. Przez ostatnie dni jestem bardzo senna , drzemię popołudniami nawet po przespanej całej nocy ,
    W pracy też zdarza mi sie przymknąć oko.W dodatku mam mega wzdęcia , czuje się jak wielka klucha, pobolewa mnie jajnik ( lewy ) a do miesiączki pozostało jeszcze 11 dni ( 13 grudnia ma nadejść ) zazwyczaj brzuch przed miesiaczką zaczyna mnie boleć1 dzien przed i czuje ze nadejdzie.Moim zdaniem to za wczesnie na objawy miesiączki. Czy jest mozliwe ze zaszlam w ciaze? Dodam ze ostatnio jestem lakoma na slodycze ktorych nigdy nie jem . W zeszlym tyg w czwartek robilam test wynik negatywny .
    Prosze o odpowiedz :) pozdrawiam

  • Sandraaa Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeoraszam jeśli wpisałam sie nie w ten watek :)

  • gosia.b Autorytet
    Postów: 289 618

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandraaa myślę, że test to dopiero wyjdzie za 11 dni dopiero czyli w dniu spodziewanej miesiączki :) Także negatywny o niczym jeszcze nie świadczy :) Powodzenia :)

    r44n84s.png

    Aniołek [*] 16.09.14 r. 12tc (9tc)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tak od paru dni się zmagam z kłuciem jajników i swędzącymi, tkliwymi sutkami. Mówię mamie, a ona ,,No..ja tak miałam na początku ciąży". ALe nie chcę się napalać za mocno..poczekam do tygodnia po owu i zatestuję, kto wie...

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest następująco:
    okropna zgaga, ból piersi (przed ciążą tak nie miałam), zmęczenie, senność i rozkojarzenie, no i cały czas mi się odbija jedzeniem

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadyszka w pracy i zwiekszony apetyt

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ