X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pierwszy cykl po odstawieniu hormonów
Odpowiedz

pierwszy cykl po odstawieniu hormonów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chciałabym pogadać z dziewczynami, które odstawiły hormony. Mój organizm wariuje, wydaje mi się,że mam dopiero teraz owulację w 35dc. Jestem po 4 latach evry...już żałuję,że brałam. Kiedyś wszystko jak w zegarku chodziło..
    748e29196ba4287cfb349fefa3302e93.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2014, 18:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura jak nie robilas od poczatku wykresu to nie ma czego oceniac. Ja tez bralam evre i mi nie "swirowało" jak mialam przed tak mialam i po. Cykle w trakcie zycia moga ulegac zmianom np z powodow roznych chorob np tarczycy itp, stresu itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2014, 18:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauraa ja brałam tabsy w sumie ponad 6 lat, najpierw przez ponad 5 yaz a przez ostatnie 8 miesięcy sidretella 30. To był mój pierwszy cykl po odstawieniu, u mnie wszystko najprawdopodobniej wróciło do normy, miałam normlane objawy owulacji, @ przyszła troszkę później bo w 34 dc ale w 31 dc miałam robione usg dopochwowe i jestem okazem zdrowia, lewy jajnik lekko powiększony i bolał mnie cały miesiąc ale to dlatego, że budzi się do życia :) od razu z mężem zaczęliśmy się starać o dzidziusia, mam nadzieję, że uda się jak najszybciej :)

  • małolata Przyjaciółka
    Postów: 84 46

    Wysłany: 17 lipca 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    ja brałam różne hormony przez ostatnie 10 lat. Teraz w kwietniu odstawiłam i staramy sie o dzidziusia. Jestem obecnie w 3 cyklu po odstawieniu i dopiero w tym zaczął mi się teraz w 22-23 dc pojawiać płodny śluz, a temperatury dalej nieregularne i skaczą. Pierwszy cykl po odstawieniu trwał 30, drugi 42 dni. I obydwa prawdopodobnie bezowulacyjne były: nieregularne, skaczącem temperatury, brak śluzu płodnego itp. Niestety po hormonach czasem organizm musi się troche rozbudzić; jednym wystarcza jeden cykl innym zajmuje to troche dłużej. Ja byłam wczoraj u gin i wszystko ok, mówi, że przeczuwa, że się w końcu wszystko obudzi ;)

    201710037452.png
    201505144565.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam wizytę na wtorek to będzie 41dc, myślicie,że ma sens czy czekać cierpliwie na @?
    Kurcze już kiedyś brałam hormony, nawet 2 razy i wszystko wracało do normy na 1 cyklem....starość mnie chyba dopadła.

  • małolata Przyjaciółka
    Postów: 84 46

    Wysłany: 18 lipca 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio byłam u gin w 42 dc ze skargą, że już tyle czekam na @ a jej jak nie ma tak nie ma, a w ciązy nie jestem... a ona na to, że można wywołać okres, ale to znów będzie ingerencja hormonami i że ona radzi poczekać...no i tego samego dnia wieczorem przyszła @ ;)

    201710037452.png
    201505144565.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ