X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pierwszy miesiąc starań i dziwna sytuacja...
Odpowiedz

Pierwszy miesiąc starań i dziwna sytuacja...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 25 lutego 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie, staramy się 1 miesiąc, po krótce powiem, że nigdy nie miewam okresów wcześniej, nawet przez stresy. W tym miesiącu o dziwo, po dniach płodnych zaczęły mnie ciągnąć jajniki, tak z 2-3 dni, natomiast dziś mam ból nie tak silny, a jednak go czuję jak na okres. A mam go dostać prawidłowo za 9 dni. Czy któraś z Was tak miała???

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 25 lutego 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy wrote:
    Witam Was serdecznie, staramy się 1 miesiąc, po krótce powiem, że nigdy nie miewam okresów wcześniej, nawet przez stresy. W tym miesiącu o dziwo, po dniach płodnych zaczęły mnie ciągnąć jajniki, tak z 2-3 dni, natomiast dziś mam ból nie tak silny, a jednak go czuję jak na okres. A mam go dostać prawidłowo za 9 dni. Czy któraś z Was tak miała???

    ból ten może być bólem owulacyjnym... proponuje poczytać więcej w zakładcę o owulacji i przypadłościami z tym związanymi...
    taki ból może też świadczyć o tworzących sie torbielach czyli nie pękających pęcherzykach najlepiej udac sie do lekarza i zrobić usg i do tego zrobić sobie badanie progesteronu 7 dni po owu...

    pozdrawiam

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 25 lutego 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za szybką odpowiedź. U ginekologa byłam niecały miesiąc temu, jestem zdrowa jak ryba i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Czytałam gdzieś, że to może być zagniżdźenie jajeczka, ale nie chce mi się w to wierzyć. Tzn inaczej, jestem amatorką staraczką :) teraz jest już lepiej, dosłownie lekko mnie ćmi.

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 25 lutego 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastał wieczór, nic nie czuję, nic nie boli.....ciekawe jak będzie jutro

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 26 lutego 2013, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doszły rewolucje żołądkowe, szyjka wysoko, rano zmierzę temperaturę....zobaczymy

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ